projektowanie wnętrz cena

Ile kosztuje projektowanie wnętrz?

W artykule poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat cen za projektowanie wnętrz. Opis całego procesu, projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty techniczne i przykład kosztorysu. Poznasz proces realizacji projektu krok po kroku. Poniżej znajdziesz również odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, inspiracje oraz pokażemy jak wygląda nowoczesne mieszkanie na wizualizacjach vs zdjęcia po realizacji projektu. 

Projektant wnętrz cennik

Cennik projektowania wnętrz obowiązuje w przypadku zamówienia całego mieszkania lub domu. Cena zależna jest od zakresu prac.
Jeśli chcesz zamówić jedno pomieszczenie skorzystaj z cennika za pomieszczenie >>

STYLISTYKA WNĘTRZ

Koncepcja 2d

Całe mieszkanie lub dom: 
40 zł za m2

Standard

Całe mieszkanie lub dom:
95 zł za m2

Max

Całe mieszkanie lub dom:
130 zł za m2

Projekt 2d będzie szczególnie potrzebny gdy kupisz mieszkanie przed wybudowaniem i możesz nanieść swoje zmiany do projektu. Jeśli deweloper wyraża zgodę na zmiany, wysyłasz do niego finalny projekt 2d, a deweloper przygotowuje ścianki działowe zgodnie z Twoim projektem. Jeśli zamówisz u nas sam projekt 2d możesz w późniejszym czasie domówić do niego pakiet standard, a nawet max dopłacając różnice między pakietami.

Pakiet standard jest najczęstszym wyborem klientów. Polecamy go wszystkim, którzy potrzebują zaplanować swoje mieszkanie lub dom i zobaczyć jak będzie wyglądała aranżacja wnętrza. W tym pakiecie otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje z możliwością naniesienia modyfikacji, dzięki czemu dopasujemy projekt do Twoich potrzeb. Na zakończenie otrzymasz listę wszystkich produktów użytych w projekcie. Jeśli zamówisz u nas projekt standard, w późniejszym czasie możesz rozszerzyć go do pakietu max dopłacając różnice w cenie.

Planujesz podwieszane sufity, zabudowy stolarskie, wykorzystanie nietuzinkowych rozwiązań lub ściśle określony wyrafinowany styl? Ten pakiet jest dla Ciebie. Projekt kompleksowy to rozpisanie detaliczne rozpisanie wszystkich szczegółów. Dzięki dokładnym projektem wykonawczym unikniesz wielu pytań i ograniczysz możliwości pomyłki. W ramach projektu kompleksowego rozrysowany zostanie każdy element Twojej inwestycji. Na koniec otrzymasz również kosztorys inwestycji zawierający koszt aranżacji wnętrza. Kompleksowy projekt wnętrza to mniej zmartwień podczas remontu

Tak, pojedynczy projekt techniczny będzie szczególnie przydatny w przypadku projektu kuchni. Możesz do niego zamówić projekt zabudowy meblowej. W przypadku łazienki często zamawianym dodatkowym projektem technicznym jest ułożenie płytek. Jeśli w pokoju zaplanowałeś niestandardową zabudowę meblową również możesz zamówić do niej pojedynczy projekt techniczny. Koszt jednego projektu technicznego to 200zł

Tak. Dla przykładu jeśli masz 100 m2 dom możesz zamówić dla całości pakiet standard, a dla kuchni i łazienek zamówić pakiet max. Ważne jest, abyś napisał o tym na etapie wyceny, a przygotujemy adekwatną propozycje.

Nie. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz online przez Internet. Projektujemy wnętrza zarówno dla klientów na terenie całej polski jak i z zagranicy, dlatego nie realizujemy projektów z nadzorem autorskim. 

Opinie o projektach

Ocena: 4,9 – 8 opinii

Cennik za m2 1

Poznaj opinie o naszych projektach 

Marzena K
Marzena K
16.01.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Wszystkim nam się bardzo podoba ✌Dobra robota
Damian W
Damian W
18.09.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług i myśle ze będą się z Państwem kontaktowali moi znajomi w celu projektu ich mieszkania. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !
Anna Z
Anna Z
18.04.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy za wspaniały projekt odpowiadający w 100% naszym oczekiwaniom
Anna A
Anna A
10.02.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy bardzo, Pani Magdo.Już zabraliśmy się za realizację 🙂
Leszek M
Leszek M
19.11.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Bardzo ładnie!!… mnie się podoba :), więc jest OK
Witold L
Witold L
19.03.2020 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jest super! 🙂 Bardzo dziękujemy
Anna O
Anna O
11.08.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękuje, wszystko mi się teraz podoba 🙂
Poprzedni
Następny

projektant wnętrz cena

Niezależnie od tego czy chcesz zaprojektować kawalerkę pod wynajem, dom o wyrazistym stylu, czy też mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami, jednak bez ponoszenia zbędnych kosztów dopasujemy do Ciebie projektanta wnętrz, który wykona projekt wnętrza w zgodzie z Twoimi potrzebami. 

Chcesz wyremontować kawalerkę pod wynajem?

Czasy gdy wyposażenie wnętrza z lat 80 było na porządku dziennym minęły bezpowrotnie, a różnica w cenie wynajmu między mieszkaniem przed remontem, a po remoncie może być nawet dwukrotna. Dzisiejsze wnętrza pod wynajem projektowane są przez architektów wnętrz, dzięki temu każdy m2 zaplanowany jest funkcjonalnie, ergonomicznie i estetycznie, a co najważniejsze dzięki projektowi jeszcze przed remontem możesz oszacować koszty całości i poszukać oszczędności. Projekt wnętrza to także oszczędność czasu, dzięki niemu możesz odpowiednio wcześniej zrobić zakupy i lepiej zorganizować oraz przeprowadzić remont. Jeden nietrafiony zakup lub błąd na etapie realizacji może przewyższyć koszt projektu wnętrza. Pamiętaj że koszt projektu stanowi zaledwie kilka procent wartości całej inwestycji.

Chciałbyś wyremontować swój dom w określonym wyrazistym stylu?

Samodzielne projektowanie wnętrz to bardzo trudne zadanie jeśli nie jesteś projektantem wnętrz. Właśnie w takiej sytuacji potrzebujesz pomocy projektanta wnętrz, a projekt wnętrza jest niezbędny. Aby skutecznie zaplanować mieszkanie w określonym stylu konieczne jest wiele umiejętności plus lata doświadczeń przy realizacji projektów. Dzięki temu powstanie kompozycja, którą będziesz cieszył się przez lata mieszkania w Twoim domu. Wiele lat edukacji, wyczucie estetyki, znajomość stylu, znajomość zasad ergonomii, umiejętność łączenia kompozycji i kolorów, znajomość trendów, znajomość producentów specjalizujących się w danym stylu, najnowsze zaawansowane programy graficzne i super szybki komputer, a do tego lata doświadczenia, po to, abyś Ty mógł cieszyć się projektem swojego wnętrza przygotowanym zgodnie z Twoimi potrzebami. Zamawiając projekt u nas możesz być spokojny o to że dobierzemy projektanta, który dobrze czuje się w Twoim stylu. Skorzystaj z pomocy architekta wnętrz. Ceny projektów wnętrz nie zależą od wybranego stylu. 

Chciałbyś zaprojektować mieszkanie ładnie, estetycznie, na czasie, z gustem, ale przy tym nie zbankrutować? 

Na etapie każdego projektu pytamy o Twoje potrzeby i dostosowujemy się do Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli chcesz możesz zaproponować listę sklepów, które lubisz i podać te z których nie chciałbyś korzystać, pracujemy również na podstawie zaproponowanego budżetu w którym projektant powinien się zmieścić. Wiemy które elementy mieszkania wymagają większego nakładu środków, a w którym miejscu można pokusić się na oszczędności. Mamy dopracowany i szczegółowy system badania Twoich preferencji. Przygotujemy dla Ciebie projekt w taki sposób, aby spełniał Twoje potrzeby.

projekt cena

Za co tak naprawdę płacisz? 

Popatrz na przykład poniżej, znajdziesz na nim porównanie naszego projektu wnętrza do późniejszej realizacji tego projektu przez klienta. Klient otrzymał zwizualizowaną wersje swojego przyszłego wnętrza oraz listę wszystkich produktów. Dzięki temu mógł odpowiednio przygotować się do przeprowadzenia remontu, omówić jego szczegóły z firmą remontową, a także odpowiednio wcześniej zamówić wszystkie produkty. Jednak najważniejszym elementem jest estetyczne wnętrze zaplanowane zgodnie z potrzebami klienta. Aranżacja wnętrz

Kompleksowy projekt cena

Co otrzymasz w cenie? 

Projektowanie wnętrza to proces, zarówno Ty jak i projektant potrzebujecie przejść bez pośpiechu przez jego poszczególne etapy, dlatego nie przygotowujemy jedynie wizualizacji lub elementów projektu. Przygotowanie projektu kompleksowego zajmuje sporo czasu. Ważne jest, aby przejść przez każdy etap projektu w odpowiedniej kolejności, dlatego zawsze prosimy naszych klientów o wypełnienie ankiet odnośnie preferencji, uzupełnienie inspiracji, zebranie inwentaryzacji i omawiamy całość na rozmowie, tak, aby nic nam nie umknęło. Poniżej możesz zobaczyć przykład zmian projektu koncepcyjnego zaproponowanego przez dewelopera, a wypracowanego z nami przez inwestora. 

Plan deweloperski
Projekt wybrany przez inwestora

Aranżacja Video

Przebieg procesu projektowego:

Projekt mieszkania

Ile kosztuje projekt mieszkania?

Ile kosztują usługi architekta wnętrz? Ile kosztuje projekt mieszkania? Ile zapłacę za projekt kompleksowy? 
Poniżej znajdziesz cenę za projekt aranżacji wnętrz mieszkania w podziale na dostępne pakiety oraz wielkość mieszkania

Ile zapłacę za projekt kawalerki 30 m2?

Projekt 2d -> 1 200 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 2 850 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 3 900 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Ile zapłacę za projekt małego mieszkania 40 m2?

Projekt 2d -> 1 600 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 3 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 5 200 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Ile zapłacę za projekt średniego mieszkania 50 m2?

Projekt 2d -> 2 000 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 4 750 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 6 500 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Ile zapłacę za projekt mieszkania 60 m2?

Projekt 2d -> 2 400 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 5 700 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 7 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Ile zapłacę za projekt mieszkania 70 m2?

Projekt 2d -> 2 800 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 6 650 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 9 100 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Ile zapłacę za projekt dużego mieszkania 80 m2?

Projekt 2d -> 3 200 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 7 600 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 10 400 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Projekt wnętrz domu cena

Ile kosztuje projekt wnętrza domu?

Jaka jest cena projektu wnętrz domu? Poniżej znajdziesz cenę za projekt domu w podziale na dostępne pakiety oraz wielkość domu. 

Projekt wnętrza domu 100 2m, cena:

Projekt  2d -> 4 000 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 9 500 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 13 000 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Projekt wnętrza domu 150 2m, cena:

Projekt 2d -> 6 000 zł  (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 14 250 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 19 500 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Projekt wnętrza domu 200 2m, cena:

Projekt 2d ->  8 000 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
Projekt standard -> 19 000 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
Projekt max -> 26 000 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Projekt pomieszczenia cena

Ile kosztuje projekt pokoju?

Koncepcja 2d

Cena za pomieszczenie:
400 zł

Standard

Cena za pomieszczenie:
1 200 zł

Max

Cena za pomieszczenie:
1 800 zł

Standardowa stawka za projekt pomieszczenia wynosi: 

 • Projekt 2d – 400 zł 3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 200 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)


Zdarzają się jednak wyjątki, dlatego poniżej opisujemy szczegółowo jaka jest cena projektowania wnętrz w rozbiciu na poszczególne pomieszczenia:

Ile kosztuje projekt łazienki? Jaki jest koszt projektu łazienki?

 • Projekt koncepcyjny – 400 zł (3 propozycje układu funkcjonalnego i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 200 zł (projekt koncepcyjny + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt łazienki jest niezależna od jej wielkości pomieszczenia

Ile kosztuje projekt kuchni?

 • Projekt koncepcyjny – 400 zł (3 propozycje układu funkcjonalnego i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 200 zł (projekt koncepcyjny + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)
 •  

Cena za projekt kuchni będzie wyższa jeśli to pomieszczenie jest połączone i projektowane łącznie z salonem lub jadalnią

Ile kosztuje projekt sypialni?

 • Projekt koncepcyjny – 400 zł (3 propozycje układu funkcjonalnego i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 200 zł (projekt koncepcyjny + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt sypialni do 30 m2. Jeśli pomieszczenie jest połączone z garderobą lub łazienką wyceniane jest indywidualnie

Ile kosztuje projekt pokoju dziecięcego?

 • Projekt koncepcyjny – 400 zł (3 propozycje układu funkcjonalnego i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 200 zł (projekt koncepcyjny + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 800 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt pokoju dziecięcego do 30 m2. Jeśli pomieszczenie jest połączone z garderobą lub łazienką wyceniane jest indywidualnie

Ile kosztuje projekt salonu z aneksem kuchennym? (do 30 m2)

Cena za projekt salonu z aneksem kuchennym (wielkość pomieszczenia do 30 m2) to:

 • Projekt 2d – 600 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 1 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 2 700 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys

Cena za projekt salonu z aneksem kuchennym do 30 m2. 

Ile kosztuje projekt salonu z aneksem kuchennym? (od 30 do 45 m2)

 • Projekt 2d – 800 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 2 400 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 3 600 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt salonu z aneksem kuchennym od 30 do 45 m2. 

Ile kosztuje projekt salonu z aneksem kuchennym? (od 46 do 60 m2)

 • Projekt 2d – 1 000 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 3 000 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 4 500 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt salonu z aneksem kuchennym od 46 do 60 m2

Ile kosztuje projekt WC?

 • Projekt 2d – 400 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 200 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt WC jest niezależna od jej wielkości

Ile kosztuje projekt Przedpokoju?

 • Projekt 2d – 400 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 200 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt przedpokoju niezależna od wielkości

Ile kosztuje projekt holu?

 • Projekt 2d – 400 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 200 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

Cena za projekt holu niezależna od wielkości

Ile kosztuje projekt schodów?

 • Projekt 2d – 400 zł (3 propozycje i wypracowanie ostatecznej wersji)
 • Projekt standard – 800 zł (projekt 2d + wizualizacje + lista produktowa)
 • Projekt Max – 1 200 zł (projekt standard + projekty wykonawcze + kosztorys)

architekt wnętrz cennik

Jakie stawki za obowiązują na rynku?

Z uwagi na specyfikę rynek projektowania ma bardzo szerokie widełki stawek. Wysokość stawek zależy od wielu czynników jednak najważniejsze z nich to:

 • Doświadczenie architekta wnętrz liczone w latach oraz wykształcenie kierunkowe
 • Zakres projektu i ilość poprawek
 • Miejscowość lub aglomeracja (w większych miejscowościach są wyższe stawki, a w mniejszych niższe) 
 • Jakość wizualizacji, czy wizualizacje są fotorealistyczne, czy oddają faktyczny późniejszy wygląd
 • Nadzór nad realizacją, w przypadku wyboru projektanta z nadzorem stawka będzie znacznie wyższa
 • Biuro projektowe lub freelancer – zlecenie projektu przez biuro projektowe daje nam pewność że projekt zostanie wykonany profesjonalnie. W przypadku wyboru freelancera zazwyczaj nie mamy potwierdzonej informacji odnośnie kompetencji danej osoby
 

Trzeba przy tym zaznaczyć że zlecenie projektu osobie bez doświadczenia może kosztować nas nie tylko stracone środki, ale również i czas poświęcony na współpracę z której nie uzyskamy spodziewanych korzyści. Porady architekta wnętrz bez doświadczenia mogą nie tylko nie pomóc, ale wręcz zaszkodzić

Czy cena za projekt zależy od stopnia skomplikowania?

W zależności od tego jaki styl projektu wybierzesz może on wymagać innego nakładu pracy. Projekt mieszkania wykonany w stylu nowoczesnym na bazie produktów z popularnych sklepów będzie znacznie mniej wymagający niż projekt wnętrza klasycznego na bazie ekskluzywnych sklepów. Niezależnie od stylu projektu cena pozostaje taka sama. W szczególnych przypadkach wydłużamy czas przygotowania wizualizacji. 

Ile kosztuje architekt wnętrz? Cennik architekta wnętrz

Architekci wnętrz za realizacje pełnego projektu z projektami wykonawczymi pracują w widełkach od 120 zł do 400 zł za metr kwadratowy. 
Cena architekta wnętrz za realizacje z projektami wykonawczymi pojedynczego pomieszczenia wynoszą od 1 500 zł do 5 000 zł 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WSPÓŁPRACĘ Z PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od wielu lat. Na bazie naszego doświadczenia opracowaliśmy w naszej pracowni procesy, które umożliwiają sprawne przejście przez proces projektowy i uzyskać świetny efekt finalny współpracy w postaci projektu wymarzonego wnętrza. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, a dzięki przyjętym praktykom uszyjemy projekt na miarę Twoich potrzeb. Przed rozpoczęciem współpracy zbieramy wszystkie informacje potrzebne do sprawnego prowadzenia projektu. Wszyscy projektanci posiadają wykształcenie kierunkowe i wieloletnie doświadczenie. 

Klienci szukali tej strony po frazach

potrzebuję architekta wnętrz, samodzielne projektowanie wnętrz, pomocy architekta wnętrz, projektowanie wnętrz cennik, projektant wnętrz cennik, architekt wnętrz cena, architekt wnętrz warszawa cennik, projektowanie wnętrz warszawa cennik, projektowanie wnętrz cena, cennik architekta wnętrz, ceny projektów wnętrz, cena projektowania wnętrz, cena architekta wnętrz, cena projektowania, ceny projektu, koszt inwestycji, nadzór autorski, całej polsce, dobra cena, projekt salonu, architekturze wnętrz

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.