Kurs Video 

Bezbłędna łazienka

(Udany remont już za pierwszym razem)

Cena kursu: 299 zł

Bezbłędna Łazienka 1

17

Video

105 minut

Długości

Polski

Język

O kursie:

Celem nadrzędnym kursu jest:
Przygotowanie Ciebie do remontu Łazienki

Moduł 1: Kurs Video Bezbłędna łazienka

Podzielony jest na 17 filmów Video omawiających każdy element łazienki (lista tematów poniżej)
W każdym odcinku omawiamy temat kładąc szczególny nacisk na zaznaczenie typowych błędów jakie popełniają inwestorzy, tak, abyś Ty podczas swojego remontu nie powielał powszechnych błędów. 

Ukończenie kursu pomoże Ci:

Dla kogo jest ten kurs?

Opinie na temat naszych projektów

Patrycja W
Patrycja W
17.02.2020 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Dziękuje bardzo pani Beato za super współpracę jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu.
Paweł R
Paweł R
17.01.2020 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Pani propozycje aranżacji wnętrz bardzo nam się podobały
Marek S
Marek S
21.07.2019 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Wszystko jest oki, bardzo nam się podoba. 🙂
Poprzedni
Następny

Gwarancja Satysfakcji

Bezbłędna Łazienka 2

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Masz obawę o jakość?

U nas nic nie stracisz, jeśli dostarczone przez nas materiały nie spełnią Twoich oczekiwań napisz do nas, a zwrócimy Ci pieniądze. 

Często zadawane pytania - FAQ

Kurs i materiały zostaną wysłane w Ciągu 24 godzin od zakupu. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas na: biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl

W pierwszej kolejności wpisz dane logowania ręcznie, bez przeklejania. Jeśli to nie pomoże napisz do nas na biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl

Dostęp do kursu jest na okres 60 dni, więc spokojnie zdążysz go ukończyć 

Tak, wszystkie odcinki nakręcone są w postaci video. Kurs zawiera również materiały dodatkowe w postaci tabel, plików pdf oraz aplikacji online.

Nasze materiały są wysokiej jakości.

Jeśli jednak okazałoby się że będziesz niezadowolony z kursu to zrobimy chcielibyśmy wiedzieć dlaczego? Zatem napisz do nas mail z informacją zwrotną dlaczego kurs nie spełnia Twoich oczekiwań w 2 – 3 zdaniach. Zwrócimy Ci pełną wpłaconą kwotę, a dzięki informacji będziemy mieli okazje, aby podnieść jakość kursu. Gwarancja Satysfakcji obowiązuje przez 14 dni kalendarzowych od zakupu.  

Gotowy, aby zacząć?

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.