Program Partnerski 1
Program Partnerski 2
Program Partnerski 3

Program Poleceń

Proste zasady:

Zarekomenduj nas swojemu znajomemu:

W jaki sposób zgłosić znajomego?

Najlepiej poprzez formularz poniżej:
(dzięki niemu łatwo zidentyfikujemy Twoje zgłoszenie)

Możesz również wysłać mail na: biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl w tytule wpisując Program Partnerski

Formularz zgłoszenia:

Dane osoby zgłaszanej:

Osoba zgłaszana nie otrzyma od nas żadnych wiadomości email. Adres email lub imię i nazwisko osoby rekomendowanej służy jedynie w celach identyfikacji do wypłaty nagrody. Jeśli nie wiesz z jakiego adresu będzie pisała osoba zgłaszana podaj jej imię i nazwisko. 

Sposób wypłaty:

Jeśli zgłosisz osobę w programie partnerskim, a następnie ta osoba wybierze nas do współpracy wyślij do nas mail na adres: biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl z prośbą o wypłatę. 

Zamieść również Twój numer konta.  Przelew wykonamy niezwłocznie po potwierdzeniu prawidłowości danych. 

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.