Aranżacja domu w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
ARANŻACJA DOMU W STYLU NOWOCZESNYM (25)

Salon

(Aranżacja domu w stylu nowoczesnym)

Motywem przewodnim projektu jest funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Otwarta przestrzeń, która łączy kuchnię oraz część dzienną została świetnie rozplanowana, przez co poruszanie się po niej jest bardzo wygodne. Wisząca lampa w postaci szklanych kul z dodatkiem złota dodaje lekkości i elegancji całej aranżacji. Orzechowy kolor mebli rewelacyjnie koresponduje z podłogą, a welurowe krzesła w kolorze grafitu sprawiają, że wnętrze prezentuje się niezwykle efektownie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

ARANŻACJA DOMU W STYLU NOWOCZESNYM (24)

Kuchnia

(Aranżacja domu w stylu nowoczesnym)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

ARANŻACJA DOMU W STYLU NOWOCZESNYM (14)

Łazienka

(Aranżacja domu w stylu nowoczesnym)

Wnętrze łazienki utrzymane jest w ciepłej kolorystyce nawiązującej do części dziennej domu. Szafka pod umywalką tworzy niezwykłe połączenie z ciemnym blatem. Uzupełnieniem całej koncepcji jest ściana wyłożona czarnym marmurem, która ze złotą lampą prezentuje się nad wyraz elegancko. Płytki o wyglądzie pionowo ułożonego drewna optycznie dodają wysokości, a czarna armatura na ich tle jest dobrze wyeksponowana. Okrągłe lustro pięknie równoważy proporcje kompozycji, natomiast podświetlenie led akcentuje kolor i fakturę płytek, a zarazem doświetla twarz podczas porannej toalety.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

ARANŻACJA DOMU W STYLU NOWOCZESNYM (13)

Sypialnia

(Aranżacja domu w stylu nowoczesnym)

Sypialnia to miejsce, gdzie można się wyciszyć i odpocząć po całym dniu. Przestrzeń oparta jest o jasną kolorystykę wzbogacona o puszystą fakturę dywanu czy wzorzyste dodatki. Duże łóżko umieszczone centralnie, pozwala uzyskać efekt symetrii na ścianie. Masywne wezgłowie ozdabiają nieregularne pionowe pasy, dając atrakcyjny efekt 3D. Drewniana płyta umieszczona po obu stronach łóżka pięknie wydziela przestrzeń, przechodząc zgrabnie od sufitu po szafkę nocną. Uzupełnieniem jest czarna oprawa świetlna, która w połączeniu z podświetleniem karnisza wieczorami stworzy niepowtarzalny klimat.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

ARANŻACJA DOMU W STYLU NOWOCZESNYM (8)

Hol

(Aranżacja domu w stylu nowoczesnym)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.