Aranżacja domu z kominkiem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny, Styl Industrialny
Aranzacja domu z kominkiem (10)

Salon

(Aranżacja domu z kominkiem)

Butelkowa zieleń była tak zwanym must have, która tworzy świetny akcent kolorystyczny do stonowanej kolorystyki pomieszczenia. Wolnostojący kominek na tle ściany z cegły rewelacyjnie komponuje się z drewnem tworząc domowy klimat, natomiast podwieszane sufity z lekkim podświetleniem led umożliwiają stworzenie wyjątkowego nastroju we wnętrzu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Aranzacja domu z kominkiem (1)

Kuchnia

(Aranżacja domu z kominkiem)

Dobrze zaprojektowana kuchnia jest kluczem do wygodnego funkcjonowania. Zabudowa w kształcie litery L pozwala na ergonomiczne rozmieszczenie sprzętu, dzięki czemu lodówka side by side jest ukryta w wysokiej zabudowie i nie tworzy efektu przytłoczenia. Lekko beżowe fronty zostały podkreślone czarną oprawą co równoważy całą aranżację.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Aranzacja domu z kominkiem (5)

Łazienka

(Aranżacja domu z kominkiem)

Duży metraż pozwala na umieszczenie w łazience zarówno wanny jak i prysznica, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Wnętrze utrzymane w stonowanej kolorystyce szarości zostało zaakcentowane geometrycznym wzorem, natomiast czarne elementy dodają charakteru, co składa się na nowoczesne a zarazem ponadczasowe wnętrze.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.