Aranżacja piętra w domu jednorodzinnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta 9

Sypialnia w beżach

(Aranżacja piętra w domu jednorodzinnym)

Kolorystyka wnętrza wprawia w błogi spokój, jest gwarancją komfortowego wypoczynku. Wnęka w zabudowie to nie tylko oryginalny wygląd, ale także funkcjonalne rozwiązanie. Pełni funkcję miękkiego zagłówka oraz szafki nocnej. Jest ona wykończona drewnianą półką, z lampkami punktowymi. Wnęka skutecznie izoluje wezgłowie łóżka od reszty pokoju. Łóżko umieszczone we wnęce między zabudowanymi szafami, tworzy wrażenie ukrytego. Pomaga wyciszyć pokój oraz stwarza odpowiedni klimat sprzyjający zasypianiu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce we wnętrzu, sprawia ono wrażenie większego. Efekt wygłuszenia odgłosów potęguje dywan. Wnętrze dodatkowo ociepla drewniana podłoga. Piękne plakaty na ścianie należące z motywami natury wprowadzają harmonię i sprzyjają chwili relaksu.
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta 6

Funkcjonalny pokój dla dziecka

(Aranżacja piętra w domu jednorodzinnym)

Priorytetem podczas tworzenia aranżacji pokoju dziecka było dla nas połączenie kilku funkcji, jakie powinien pełnić – zabawa, nauka i relaks. Blat biurka został połączony z wąskim regałem na książki, dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo miejsca w pokoju. Biurko i dopasowane do niego krzesło stoją pod oknem, gdzie podczas nauki dziecko będzie mogło jak najdłużej korzystać ze światła dziennego. Łóżko jest komfortowe i dzięki barierce bezpieczne, jednak ma jeszcze jedną ważną zaletę – posiada szuflady, które są miejscem przechowywania. Tę samą funkcję pełni zabudowa nad łóżkiem. Ten zabieg również sprawia, że zaoszczędzamy miejsce w pokoju. Białe meble i jasna drewniana podłoga oraz pastelowe ściany to idealna kompozycja. Lampa Knappa zapewnia nastrojowe oświetlenie.
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta 1

Efektowna zielona mozaika

(Aranżacja piętra w domu jednorodzinnym)

Kolorystyka łazienki byłaby monochromatyczna, gdyby nie efektowna mozaika w kolorze soczystej limonki. Dzięki intensywnej barwie we wnętrzu można wyrazić swój unikalny styl – barwy, którymi się otaczamy mają ogromny wpływ na nasz nastrój. Obcując z energetycznym kolorem zyskamy więcej chęci do działania. Pomieszczenie ocieplają płytki imitujące drewno w strefie prysznicowej. Zestaw prysznicowy składa się z baterii, rączki prysznicowej i deszczownicy. Nad zawieszaną miską ustępową znajduje się wnęka, która jest idealnym miejscem na ulubione kosmetyki. Szyba prysznicowa bez widocznych łączeń oraz obszerne lustro nad nablatową umywalką powiększają optycznie łazienkę. Zieleń w łazience podkreśla bliskość z naturą, jest oazą spokoju i relaksu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.