Projekt domu w bieli i beżach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
projekt domu w bieli i bezach (20)

Salon

(Projekt domu w bieli i beżach)

Urządzony gustownie salon powinien spełniać nie tylko rolę estetyczną, ale też użytkową. W centralnym miejscu pomieszczenia warto umieścić funkcjonalne, wygodne komplety wypoczynkowe. Zawieszony na ścianie telewizor LCD zapewni domownikom moc wrażeń podczas oglądania przez nich ulubionych filmów. Ozdobny żyrandol zagwarantuje optymalne oświetlenie nie tylko centralnej części, ale też wszystkich zakamarków salonu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu w bieli i bezach (5)

Kuchnia

(Projekt domu w bieli i beżach)

Jasna, przestronna kuchnia stanowi wizytówkę każdego domu. Warto wyposażyć ją w specjalne, wbudowane w ścianę szafki kuchenne oraz sprzęt AGD. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu. Ustawiony na środku stół z wygodnymi krzesłami to mebel, przy którym można spożyć posiłek w towarzystwie najbliższej osoby. W otaczających ściany segmentach w kolorze beżowym bez trudu pomieścisz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu w bieli i bezach (23)

Łazienka

(Projekt domu w bieli i beżach)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu w bieli i bezach (12)

Sypialnia

(Projekt domu w bieli i beżach)

Przy urządzaniu sypialni warto zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego łóżka. Model małżeński powinien być nie tylko komfortowy. Musi też wyróżniać się niebanalnym designem. Wbudowana w ścianę szafa jest bardzo praktyczna w użytku. Nadaje się ona do przechowania rozmaitych ubrań oraz innych rzeczy osobistych domowników. Wrażenie przestronności pomieszczenia pogłębia usytuowane obok szafy lustro, w którym odbija się całe pomieszczenie. Zawieszone na ścianach obrazy ukazujące motywy przyrodnicze znakomicie dopełniają aranżacji całego pomieszczenia.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu w bieli i bezach (25)

Hol

(Projekt domu w bieli i beżach)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.