Dom w stylu skandynawskim w odcieniach turkusu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Dom w stylu skandynawskim w odcieniach mięty9

Wzór marokański w sypialni

(Dom w stylu skandynawskim w odcieniach turkusu)

Jasna, rozświetlona sypialnia zapewnia równowagę oraz poczucie relaksu. Odcienie turkusu i pasteli spokojnie wybudzają ze snu, wyostrzają zmysły oraz sprzyjają odpoczynkowi. Tapeta na ścianie w stylu marokańskim jest subtelna – nie przytłacza detalami. Dywan z tym samym motywem również jest elementem, który nadaje elegancji. Kolejnym detalem jest krzesło z kołatką – to rozwiązanie, które daje wrażenie przepychu, ale jest jednocześnie wygodnym i funkcjonalnym meblem. Ważnym elementem projektu są zasłony – zapewniają one intymność i przytulność. Lampy wiszące nad stolikami nocnymi traktujemy jako dopełnienie atmosfery, które tworzą pozostałe dekoracje w pomieszczeniu. Błogi spokój w sypialni zapewniają miękkie poduszki, pledy. Stworzyliśmy ciekawe wnętrze zgodnie z trendami i indywidualnymi upodobaniami. Wyszło pięknie!
Dom w stylu skandynawskim w odcieniach mięty6

Pomysł na domową biblioteczkę

(Dom w stylu skandynawskim w odcieniach turkusu)

Kuchnia to miejsce gdzie bije serce domu i tętni życie. Stworzyliśmy wnętrze, które wygląda świetnie, ale jest również praktyczne. Centrum pomieszczenia stanowi półwysep, który pełni również rolę domowej biblioteczki. Biała kuchnia, w której ukryte są sprzęty wtapia się w tło. Blat oświetlają lampy – doskonale komponują się we wnętrzu. Klosze urzekają formą dają efektowną kompozycję. To miejsce dostosowane jest do osobowości doceniających ciekawy design. Domownicy odnajdą tu harmonię oraz doznają zachwycających kulinarnych doświadczeń. Kuchnia otwarta na salon tworzy estetyczną i harmonijną całość. Ażurowa ścianka w oryginalny sposób dzieli i dekoruje przestrzeń. Sofa w stylu skandynawskim zapewni użyteczność i duży komfort. Poduszki będące piękną dekoracją wykonane zostały z miękkich tkanin. Klimat kuchni i salonu podkreśla drewniana podłoga w naturalnym odcieniu drewna. Sprawia, że wnętrze jest ciepłe i bardziej przytulne. Nie mogło i tutaj zabraknąć motywu marokańskiego, który znajduje się na dywanie. Skandynawskie wzornictwo stawia na jasne wnętrza, dlatego umieściliśmy w pomieszczeniu kilka źródeł światła. Aranżacja przestrzeni jest estetyczna i komfortowa do życia.
Dom w stylu skandynawskim w odcieniach mięty14

Pokój chłopców

(Dom w stylu skandynawskim w odcieniach turkusu)

Bracia w jednym pokoju? Jak urządzić pokój rodzeństwa, aby było zadowolone? Podjęliśmy się tego wyzwania! Oto nasza propozycja. Kolory mebli dzielą pomieszczenie, dzięki temu każe dziecko ma swoją przestrzeń – jest to swego rodzaju niewidzialna granica. Wybraliśmy białe meble, które optycznie powiększają przestrzeń. Znajdują się tu dwa biurka z obrotowym krzesłem z możliwością regulacji wysokości siedziska i kąta nachylenia oparcia – każdy posiada swoje miejsce do nauki. Umieściliśmy tu również dużą szafę, aby swobodnie mogła pomieścić wszystkie rzeczy chłopców. Jest w niej miejsce szczególne, mianowicie półki na kolekcję pamiątek, bądź przedmioty związane z hobby. Można tu również przechowywać podręczniki, przybory szkolne lub inne drobiazgi. Niezmiernie ważne jet tu oświetlenie, mamy tu na myśli nie tylko lampę sufitową, ale także lampkę na biurko, która zapewni dziecku należytą ilość światła. Preferencje, upodobania dzieci szybko się zmieniają, dlatego postawiliśmy na dekoracje w formie naklejek ściennych oraz poduszek, które łatwo z czasem wymienić. W pokoju zastosowaliśmy niebanalną kolorystykę. Odcienie zieleni w postaci akcentów dodają mnóstwo energii.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.