Nowoczesne wnętrze w naturalnej palecie zieleni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Nowoczesne-wnetrze-w-naturalnej-palecie-zieleni-7

Salon

(Nowoczesne wnętrze w naturalnej palecie zieleni)

Strefa dzienna to harmonijne połączenie jadalni, kuchni i salonu. Zieleń welurowej sofy ożywia neutralne tło szarości i beży, a okrągłe stoliki w kolorze drewna dodają lekkości aranżacji. Betonowa ściana z oświetleniem LED i grafika w stylu abstrakcyjnym nadają wnętrzu artystyczny sznyt. Jadalniany stół z krzyżową podstawą prezentuje się elegancko, a miękkie krzesła zapewniają komfort. Duże przeszklenia wprowadzają do wnętrza światło dzienne i widok na zimowy krajobraz.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Nowoczesne-wnetrze-w-naturalnej-palecie-zieleni-14

Kuchnia

(Nowoczesne wnętrze w naturalnej palecie zieleni)

Nowoczesna kuchnia w literę „U” łączy ciemne matowe fronty z jasnym blatem z naturalnego drewna. Przestrzeń doświetlają duże narożne okna oraz nastrojowe podświetlenie szafek. Wysoka zabudowa z ukrytymi sprzętami oraz wyspa z miejscem do siedzenia tworzą funkcjonalne i estetyczne centrum domu. Ciekawym detalem są wiszące lampy i czarny, cylindryczny okap, które nadają kuchni loftowego charakteru. Całość wpisuje się w koncepcję nowoczesnego wnętrza.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Nowoczesne-wnetrze-w-naturalnej-palecie-zieleni-6

Łazienka

(Nowoczesne wnętrze w naturalnej palecie zieleni)

Łazienka utrzymana w jasnej tonacji z naturalnym drewnem i czarnymi akcentami prezentuje minimalistyczny, a zarazem ciepły charakter. Duże lustro z podświetleniem LED oraz delikatna dekoracja z suszonych roślin wprowadzają przytulną atmosferę. Blat z ciemnego kamienia świetnie kontrastuje z drewnianą szafką i białą umywalką nablatową. Przemyślana organizacja stref sprzyja funkcjonalności, a materiały wykończeniowe podkreślają nowoczesny styl wnętrza.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Nowoczesne-wnetrze-w-naturalnej-palecie-zieleni-8

Hol

(Nowoczesne wnętrze w naturalnej palecie zieleni)

Strefa wejściowa to połączenie minimalistycznej zabudowy w bieli z akcentem zielonego weluru na siedzisku wnękowym. Ciepłe światło z ukrytej taśmy LED tworzy przyjemny nastrój już od progu. Praktyczne schowki i wygodne miejsce do siedzenia podkreślają użytkowy charakter holu. Duże lustra i neutralna kolorystyka optycznie powiększają przestrzeń. To idealne wprowadzenie do stylistyki nowoczesnego wnętrza.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.