Nowoczesność i elegancja – aranżacja domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
3b

Niebieskie dodatki

(Nowoczesność i elegancja – aranżacja domu)

Kolorystyka wnętrza opiera się na neutralnych jasnych barwach, które wprowadzają harmonię. Przełamują je elementy w odcieniach niebieskiego – niebieska ściana, dywan, poduszki, fotel. Wspaniałym towarzystwem szarej kanapy jest wygodny fotel uszak z podnóżkiem. Idealnie wymodelowany mebel pozwoli odprężyć się i naładować baterie na nowo w domowym zaciszu. Wygodę podczas oglądania telewizji i pozytywny wpływ na zdrowie zapewnia prawidłowa odległość między narożnikiem a telewizorem. Do odbiornika dobraliśmy białe meble z połyskiem. Zadbaliśmy również o tło, którym jest drewniana, ocieplająca wnętrze ściana. Światło dzienne w kąciku wypoczynkowym pada z boku ekranu, co poprawia komfort podczas oglądania. W strefie wypoczynku znajdują się designerskie stoliki kawowe Wire. Dopełnieniem oświetlenia ogólnego jest lampa podłogowa o nowoczesnej konstrukcji. Lampa podłogowa świetnie sprawdza się jako światło funkcyjne – można ustawić je pod dowolnym kątem. Można dzięki niej również podkreślić urodę wnętrza, kierując jej strumień na element dekoracyjny.
1

Aranżacja nowoczesnego domu

(Nowoczesność i elegancja – aranżacja domu)

Niepowtarzalny klimat domu tworzy wysoki sufit. Pomimo wysokiego wnętrza proporcje są dobrze zachowane. Jest ono przestronne i jasne. Odsłonięte belki dodają pomieszczeniu charakteru i oryginalności. Stylowa aranżacja sufitu uatrakcyjnia wnętrze, przywodzi na myśl ciepło i bezpieczeństwo. Szklana balustrada drewnianych schodów przepuszcza światło, co optycznie powiększa pomieszczenie i lepiej je doświetla. Balustrada nie posiada szczebli, zatem gdy w domu mieszkają dzieci zwiększa ich bezpieczeństwo. Szkło kojarzy się z lekkością pozwala doświadczyć nieprzeciętnych walorów wizualnych. Schody opierają się o ścianę ozdobioną czerwoną cegłą. Nadaje ona szczególnego klimatu, sprawia, że przestrzeń wygląda bardziej przytulnie. Naprzeciwko schodów znajduje się modne okrągłe lustro, które jest ważnym elementem wystroju – powiększa przestrzeń. Lustro pełni również funkcję dekoracji ściennej.
kuchnia4

Reprezentacyjna i funkcjonalna jadalnia

(Nowoczesność i elegancja – aranżacja domu)

Jadalnia jest częścią otwartej przestrzeni dziennej. Srebrne ozdoby krzeseł w postaci kołatek na oparciach to ponadczasowa ozdoba eleganckich mebli. Stół rozkładany zapewni dostateczną ilość miejsca, podczas spotkań przy smacznych posiłkach. Jadalniany stół z masywnym blatem oświetlają lampy, które świecą nierażącym, rozproszonym światłem. Kuchnia ma kształt litery L, znajdują się w niej białe proste meble. Od salonu kuchnię oddziela półwysep. I tu nie mogło zabraknąć lustra w kształcie koła. Ważnym elementem wystroju wnętrza są rośliny w doniczkach, które stanowią przepiękne dekoracje.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.