Nowoczesny dom w jasnym drewnie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
nowoczesny dom w jasnym drewnie (7)

Salon

(Nowoczesny dom w jasnym drewnie)

Przestronne wnętrze salonu jest dobrze podkreślone naturalnym światłem wpadającym przez okno rozciągające się na całą długość ściany. Delikatna firana z zasłonami ukrytymi w suficie podwieszanym tworzy niezwykle eleganckie zestawienie. Duży narożnik o lekko beżowym kolorze rewelacyjnie wpisuje się w całą aranżację salonu. Stolik kawowy został dopasowany zarówno kształtem jak i wielkością do lampy podłogowej. Za narożnikiem zaprojektowano szafki, które swoją minimalistyczną formą równoważą kompozycję. Punktowe oświetlenie w podwieszanym suficie dodaje nowoczesności i niepowtarzalnego klimatu.Otwarta przestrzeń powoduje, że jadalnia jest integralną częścią salonu. Zarówno stół jak i klatka schodowa tworzą spójną strefę, a towarzystwo kominka daje przytulny i domowy klimat. Lampy nad stołem świetnie uzupełniają się z pionowym oświetleniem na schodach wtrącając nutę nowoczesności.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

nowoczesny dom w jasnym drewnie (14)

Sypialnia

(Nowoczesny dom w jasnym drewnie)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

nowoczesny dom w jasnym drewnie (5)

Biuro Domowe

(Nowoczesny dom w jasnym drewnie)

Wnętrze gabinetu nawiązuje stylistycznie do ogólnej aranżacji domu. Ciepła kolorystyka z naturalnymi elementami sprzyja efektywnej pracy jak i również jest dobrym miejscem do odpoczynku. W gabinecie zaprojektowano długi drewniany blat, aby podczas pracy było wystarczająco dużo miejsca. Z tego samego materiału są także szafki wiszące. Wbudowane profile led skutecznie oświetlają blat ciepłą barwą, dzięki czemu praca przy biurku stają się przyjemnością.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.