Parterowy dom w drewnie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
część dzienna1_2

Parterowy dom część dzienna

(Parterowy dom w drewnie)

Dobrze zaprojektowany dom może stać się azylem każdej rodziny i to na wiele pokoleń. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i klasycznych elementów pozwala na stworzenie przestrzeni, w której wszyscy czują się dobrze. W tym projekcie najważniejszą rolę odegrała odkryta cegła, drewniane podłogi oraz kolor biały i beżowy. Całość przywodzi na myśl styl skandynawski, który idealnie podkreśla piękno wnętrza bez potrzeby nadmiernego wykorzystywania elementów dekoracyjnych. Część dzienna parterowego domu to połączenie jadalni i salonu. Lampy nad stołem, przy którym może zasiąść nawet 8 osób, pozwalają na spędzanie miłych wieczorów podczas kolacji czy rodzinnych spotkań. Podwieszany telewizor z kolei świetnie wkomponowuje się w otaczające go naturalne elementy, ponieważ nie stanowi punktu centralnego w przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku. Jadalnia i salon oddzieliliśmy komodą Hemnes, która dzięki swojej prostej budowie jasno wyznacza granice między strefami.
KUCHNIA1

Parterowy dom kuchnia

(Parterowy dom w drewnie)

W białej kuchni użyliśmy połączenia czarnych i drewnianych mebli, które pięknie kontrastują z jasnym wnętrzem. Z materiału o tej samej fakturze zaprojektowaliśmy zarówno blaty, jak i półki oraz wyspę. Nad nią umieściliśmy dwie lampy Ranarp, które są głównym punktem dekoracyjnym. Zastosowaliśmy również niezwykle ciekawe i praktyczne rozwiązanie – wcięcie pod blatem, w którym można schować stołki barowe, jeśli nie są one akurat potrzebne. Ten prosty zabieg wystarczył, by otrzymać znacznie więcej miejsca w kuchni. Na uwagę zasługują również meble w zabudowie oraz ich umiejscowienie. Duża ilość blatów i szafek nie wystarczy, aby otrzymać funkcjonalne wnętrze. Pamiętając o zasadzie trójkąta roboczego, udało się nam zaprojektować przestrzeń, w której możliwe jest wielogodzinne gotowanie i biesiadowanie z przyjaciółmi. Dla zachowania prywatności umieściliśmy grube rolety, których położenia można szybko i wygodnie zmienić.
łazienka przy sypialni1

Parterowy dom łazienka

(Parterowy dom w drewnie)

Łazienka w domu parterowym może przypominać prawdziwe spa. Dzięki zastosowaniu szarości, bieli i zielonych akcentów uzyskaliśmy pomieszczenie, które zmieniło się w oazę do relaksu i wypoczynku. Znaczenie ma tu oczywiście duża wanna, która zachęca do długich kąpieli. Nad nią umieściliśmy prostą grafikę z motywem roślinnym, a całość oprawiliśmy czarną ramą, która idealnie kontrastuje z okrągłym lustrem Stockholm. Wyjątkowo prezentuje się również umywalka, która spoczęła na ciekawej szafce wiszącej wykończonej drewnianymi półkami. Spójny charakter pomieszczenia osiągnęliśmy poprzez zastosowanie odpowiednich dodatków i dekoracji. Miękkość nadaliśmy szarym dywanikiem z długim włosiem, a spektakularne wiszące lampy w połączeniu z niecodziennym grzejnikiem sprawiły, że zastosowany przez nas styl skandynawski jest w tym projekcie mniej oczywisty i zarazem ciekawszy.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.