Aranżacja domu 170 m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
projekt domu 170 m2 (8)

Salon

(Aranżacja domu 170 m2)

Pokój dzienny to przy projektowaniu domu niezwykle istotne pomieszczenie. To tutaj szansę ma spotkać się cała rodzina czy zaproszeni goście, dlatego przemyślany zapraszający design jest niezwykle istotny. Ten niezwykle dogodny projekt zapewnia komfort użytkowania, dzieląc przestrzeń na funkcjonalne strefy. Niezwykle przytulna strefa wypoczynkowa pełni również rolę domowego kina. Czas spędzony na wygodnej sofie w pięknej aranżacji, będzie przyjemnością dla każdego użytkownika. Elegancka strefa jadalniana z 8-osobowym stołem to idealne miejsce nie tylko na rodzinne posiłki, ale i większe celebracje. Nowoczesny styl, prosta forma, kontrasty kolorystyczne i naturalne materiały to elementy które stworzyły salon o niepowtarzalnej klasie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (29)

Kuchnia

(Aranżacja domu 170 m2)

Design wnętrza stawia na surowość w nowoczesnej odsłonie. Przemyślana aranżacja gwarantuje przestronność , zapewniając za tym komfortowe poruszanie się po pomieszczeniu. Elementem optymalizującym użytkowanie kuchni jest także cało-ścienna zabudowa meblowa, zawierająca głębokie półki i szerokie szuflady. Charakterystycznym elementem są ścienne płytki gresowe, których tekstura wzbogaca przestrzeń o surowy charakter. Kontrasty materiałów i kolorystyki nadały przestrzeni nieprzeciętnej współczesnej elegancji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (21)

Łazienka

(Aranżacja domu 170 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (15)

Sypialnia

(Aranżacja domu 170 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (2)

Pokój Dziecięcy

(Aranżacja domu 170 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (27)

Hol

(Aranżacja domu 170 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu 170 m2 (26)

Biuro Domowe

(Aranżacja domu 170 m2)

Założeniem klienta był funkcjonalny gabinet, odpowiadający na wszystkie potrzeby i oczekiwania związane z pracą z domu. Elementem kluczowym był dobór funkcjonalnych mebli, które ułatwią organizację pracy. Dzięki wysokiej komodzie z zamykanymi szafkami i wieloma półkami, możemy mieć pewność, że miejsca do przechowywania nie zabraknie. Poza miejscem do pracy w formie biurka, zaprojektowana została również wydzielona strefa wypoczynkowa, która pozwoli na komfortową przerwę od wykonywanych obowiązków. Stonowana paleta kolorystyczna dopełniona została akcentem kolorystycznym w odcieniu butelkowej zieleni, komplementującej głęboką czerń nowoczesnego oświetlenia i elementów dekoracyjnych.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.