Projekt domu z elementami złota

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny, Styl Klasyczny, Styl Glamour
Projekt domu z elementami złota (26)

Salon

(Projekt domu z elementami złota)

Przestronne wnętrze salonu z dodatkami złota prezentuje się nad wyraz luksusowo. Geometryczne formy na ściance medialnej w zestawieniu z oświetleniem dodaje nowoczesności i elegancji. Podwieszana szafka rtv wraz z zabudową meblową na dalszym planie swym kolorem tworzą harmonię i spójną całość.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu z elementami złota (23)

Kuchnia

(Projekt domu z elementami złota)

Wnętrze utrzymane w jasnej kolorystyce. Białe i gładkie fronty zabudowy meblowej w kuchni zostały przełamane ciemnymi akcentami. Jadalnia usytuowana na środku otwartej przestrzeni stanowi bardzo ważną część aranżacji. Wyróżnia się zarówno kolorem jak i masywnym kształtem. Dekoracja ściany w formie wielu okrągłych luster stanowi artystyczny dodatek do całej aranżacji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu z elementami złota (15)

Hol

(Projekt domu z elementami złota)

Duże dekoracyjne lustro było tak zwanym must have tej przestrzeni. Wygodny puf w kolorze grafitowym będzie praktycznym rozwiązaniem podczas ubierania się, a niewielka szafka świetnie sprawdzi się jako miejsce na przechowywanie kluczy. Ściana została podświetlona dekoracyjnymi kinkietami, dzięki czemu cała ściana prezentuje się niezwykle efektownie. Przestrzeń na kurtki i buty została podkreślona dekoracyjnymi lamelami w ciemnym kolorze co powoduje, że wnętrze tworzy spójną kompozycję.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.