Projekt domu IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Mozaika w lazience 22

Projekt domu IKEA

(Projekt domu IKEA)

Niebieska mozaika w łazience nawiązuje do koloru morza. Pasy mozaiki w intensywnym kolorze pokrywają ściany wnętrza. Znajduje się ona również na wannie. Uatrakcyjnia chwile spędzone w pomieszczeniu, pozwala się zrelaksować, niemalże poczuć jak w SPA. Biel, niebieski, drewno to idealna kompozycja. Istotne jest tu oświetlenie, główne oraz funkcjonalne – nad lustrem. Do podwieszanej miski ustępowej dopasowaliśmy także wiszący bidet w identycznej stylistyce. Trafionym rozwiązaniem było umieszczenie w łazience strefy prysznicowej. To świetne rozwiązanie gdy brakuje domownikom czasu na długie kąpiele. Umywalka nablatowa wraz z szafkami są niezastąpione w łazience. Aranżacja wnętrza dostarcza odpowiednich bodźców wizualnych, co sprzyja relaksowi.
salon7a

Salon IKEA

(Projekt domu IKEA)

Projekt salonu przywodzi na myśl promienie słońca. Kolor żółty króluje w całym wnętrzu, dodaje dużo pozytywnej energii. Fototapety przenoszą w odległe ciepłe, zalane słońce miejsca. Salon jest połączony z kuchnią oraz jadalnią. Otwarta przestrzeń sprawia wrażenie przestronnego wnętrza. W części wypoczynkowej znajduje się wygodny narożnik, któremu towarzyszy designerski fotel i klasyczny stolik kawowy. Zabudowa telewizora wspaniale wkomponowuje się w aranżację, pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu bez widocznych sprzętów elektronicznych. Dywan z marokańską kończyną wygląda oryginalnie, nie można oderwać od niego wzroku. Z salonu widać część jadalnianą. Tworzy ją obszerny drewniany stół i pikowane beżowe krzesła. Dekoracja ścienna w postaci naklejek na ścianę umila spożywanie posiłków. Całą przestrzeń podłogi pokoju dziennego pokrywają jasne panele, które skutecznie oszukują zmysły i powiększają przestrzeń.
kuchnia8_2

Kuchnia ikea projekt

(Projekt domu IKEA)

Projekt kuchni to propozycja dla odważnych. Szafki w intensywnym, soczystym żółtym kolorze wnoszą do wnętrza życie i ogromną dawkę energii. Żółty wspaniale łączy się z naturalnymi barwami. Półwysep oddziela kuchnię od pokoju dziennego. To również sprytnie wygospodarowane miejsce na domową biblioteczkę oraz przede wszystkim miejsce spożywania szybkich posiłków. Płytki podłogowe są łatwe w czyszczeniu oraz wydzielają granicę kuchni i salonu. W kuchni na ścianie świetnie sprawdza się grafika cytryny – wpasowuje się w całą aranżację. Kuchnia kojarzy się z tropikiem, latem, co pozytywnie wpływa na nastrój, rozwesela. Pomieszczenie jest sercem domu, dzięki zastosowaniu żółtego koloru miejsce to tętni życiem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.