Projekt domu w stylu industrialnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt domu w stylu industrialnym20

Wanna wolnostojąca

(Projekt domu w stylu industrialnym)

Stworzyliśmy wysmakowane wnętrze – urokliwe połączenie beżu i szarości z zielonym akcentem. Czarne detale w postaci designerskiego grzejnika, baterii wanny oraz ramy lustra idealnie wpisują się styl industrialny. Bateria ma lekko pochylony korpus jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji. Owalne dekoracyjne lustro w czarnej ramie doskonale komponuje się na ścianie w modnym zielonym kolorze. Charakter stylowego wnętrza podkreśla wolnostojąca wanna, która świetnie prezentuje się na tle wysokiego okna. Obok umieszczone zostały półki – dzięki nim w łatwy sposób można sięgać po ulubione kosmetyki. Nieprzeciętnej oryginalności wnętrzu nadaje ściana tuż obok okna z motywem marmuru. Nie mogło zabraknąć tu podwieszanej miski ustępowej oraz szarych płytek ściennych. Kabina walk-in w czarnym wykończeniu baterii zestawu natryskowego sprzyjają relaksowi i dostarczają odpowiednich wizualnych bodźców. Czarne szafki podumywalkowe o minimalistycznej formie, na których znajdują się prostokątne umywalki nablatowe, dają dekoracyjny efekt. Obok mebli możemy zauważyć ściankę ażurową, która jest efektownym uzupełnieniem wnętrza. Rolety pozwalają w indywidualny sposób dopasować ilość promieni słonecznych we wewnętrzu. Sprawia to, że odpoczynek w wannie jest bardziej jeszcze przyjemniejszy. Jasna podłoga oraz ściany nadają pomieszczeniu ponadczasowy wygląd. To projekt łazienki, w której z całą pewnością doświadczysz piękna i komfortu.
Projekt domu w stylu industrialnym10

Komplet wypoczynkowy

(Projekt domu w stylu industrialnym)

Wygoda i prostota była głównym celem podczas projektowania salonu. Uzyskaliśmy to dzięki drewnu, ciepłym kolorom beżu i szarości. Wygodnej sofie w kształcie litery L towarzyszą stoliki kawowe. Są one elementem użytkowym, a jednocześnie dekoracyjnym. Kącik telewizyjny to część codzienności domowników, zadbaliśmy o to, aby prezentował się efektownie. Na ścianie wraz z telewizorem możemy zobaczyć ażurową dekorację. Gdy patrzymy na salon na pierwszy plan wysuwa się designerski duży niebieski, welurowy fotel na drewnianych nogach. Ciekawy geometryczny kształt wzbogaca wystrój. Nie mogło zabraknąć tu lustra, które powiększa optycznie przestrzeń. Oświetlenie buduje klimat aranżacji. Metalowa czarna lampa wspaniale sprawdza się w industrialnym salonie – ograniczając się do czystych kształtów zgodzie z ideą mniej znaczy więcej. Surowa forma i zdecydowany kolor intryguje oraz wzbudza zainteresowanie. Wysokie okna wpuszczają dużo światła do wnętrza, zaaranżowaliśmy je w taki sposób, aby podkreślały jego styl. Stworzyliśmy modne wnętrze, które tworzy niepowtarzalny klimat.
Projekt domu w stylu industrialnym11

Wyspa kuchenna

(Projekt domu w stylu industrialnym)

Połączenie kuchni, jadalni i pokoju dziennego to najlepszy sposób, aby optycznie powiększyć pomieszczenia oraz stworzyć wygodną i dużą przestrzeń. Gwiazdą przestrzeni kuchennej bez wątpliwości jest drewniana wyspa kuchenna. Nad nią wisi metalowa konstrukcja w kolorze czarnym, która symbolizuje przeszłość przemysłową charakterystyczną dla stylu industrialnego. Duże półki można wykorzystać jako kwietnik, bądź miejsce do eksponowania ciekawych gadżetów. Pełni ona tutaj również funkcję elementu wyznaczającego podział na strefy użytkowe. Ten modny akcent idealnie komponuje się z drewnem i szarością. Kuchnia po mimo użycia ciemnych kolorów – czerni i niebieskiego – nie traci na wielkości, sprawia wrażenie przestronnej. Wbrew pozorom huśtawkę można zamontować nie tylko w ogrodzie, ale również w domu. My to udowadniamy! Przyniesie ona zapewne sporo frajdy nie tylko dzieciom! Drewniana huśtawka typu ławka na linach to element dekoracyjny i dodatkowe miejsce do siedzenia.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.