Projekt domu z lamelami i betonem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineAndrzej Skrzypczakmodel2021.08.30_salon_03.blend

Salon

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Otwarta przestrzeń salonu łączy ze sobą wiele funkcji. Całość została subtelnie podzielona za pomocą dekoracyjnych lameli i farby. Motywem przewodnim wnętrza jest połączenie betonu i cegły z metalowymi produktami. Zastosowanie drewna w meblach oraz w formie dekoracji ociepla industrialny styl, a żółte dodatki skutecznie ożywiają salon. Kluczowym elementem we wnętrzu jest duża narożna sofa, na której można się zrelaksować po całym dniu czytając książkę czy oglądając z bliskimi ulubiony serial. Tuż obok jest stolik kawowy, który kształtem został dopasowany do stylizowanej lampy zwanej kapeluszem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineAndrzej Skrzypczakmodel2021.08.30_sypialnia_06.blend

Sypialnia

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Sypialnia utrzymana jest w ciepłej kolorystyce. Dominują odcienie beżu i szarości, a ciemne akcenty nawiązują do całościowej stylistyki domu. Łóżko znajduje się w centralnej części pomieszczenia. Umieszczone po obu stronach szafki nocne pozwalają na komfortowe odłożenie np. książki. Meble oparte na nóżkach dodają lekkości, a jest to szczególnie ważne przy niewielkim metrażu. Minimalistyczne lampy świetnie komponują się z pozostałymi dodatkami i pełnią również funkcję dekoracyjną. Zasłony zaciemniające i żaluzje skutecznie zablokują dostęp światła, dzięki czemu sen będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineAndrzej Skrzypczakmodel2021.08.17_korytarz_03.blend

Hol

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Jednym z istotnych założeń tego projektu, było maksymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego we wnęce obok klatki schodowej powstała szafa wykonana na wymiar. Zaproponowane rozwiązanie jest zarówno funkcjonalne jaki i estetyczne. Zlicowana ze ścianą szafa nie zabiera dodatkowej przestrzeni a w dolnej części zabudowy zaprojektowano również miejsce dla czworonożnego przyjaciela. Ściana wykonana z cegły i industrialna oprawa świetlna tworzy spójną całość z salonem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.