Projekt domu z lamelami i betonem

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Otwarta przestrzeń salonu łączy ze sobą wiele funkcji. Całość została subtelnie podzielona za pomocą dekoracyjnych lameli i farby. Motywem przewodnim wnętrza jest połączenie betonu i cegły z metalowymi produktami. Zastosowanie drewna w meblach oraz w formie dekoracji ociepla industrialny styl, a żółte dodatki skutecznie ożywiają salon. Kluczowym elementem we wnętrzu jest duża narożna sofa, na której można się zrelaksować po całym dniu czytając książkę czy oglądając z bliskimi ulubiony serial. Tuż obok jest stolik kawowy, który kształtem został dopasowany do stylizowanej lampy zwanej kapeluszem.

Sypialnia

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Sypialnia utrzymana jest w ciepłej kolorystyce. Dominują odcienie beżu i szarości, a ciemne akcenty nawiązują do całościowej stylistyki domu. Łóżko znajduje się w centralnej części pomieszczenia. Umieszczone po obu stronach szafki nocne pozwalają na komfortowe odłożenie np. książki. Meble oparte na nóżkach dodają lekkości, a jest to szczególnie ważne przy niewielkim metrażu. Minimalistyczne lampy świetnie komponują się z pozostałymi dodatkami i pełnią również funkcję dekoracyjną. Zasłony zaciemniające i żaluzje skutecznie zablokują dostęp światła, dzięki czemu sen będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Korytarz

(Projekt domu z lamelami i betonem)

Jednym z istotnych założeń tego projektu, było maksymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego we wnęce obok klatki schodowej powstała szafa wykonana na wymiar. Zaproponowane rozwiązanie jest zarówno funkcjonalne jaki i estetyczne. Zlicowana ze ścianą szafa nie zabiera dodatkowej przestrzeni a w dolnej części zabudowy zaprojektowano również miejsce dla czworonożnego przyjaciela. Ściana wykonana z cegły i industrialna oprawa świetlna tworzy spójną całość z salonem.

Wizualizacje
Projekt domu z lamelami i betonem

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt domu z lamelami i betonem

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera