Projekt domu w stylu rustykalnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Rustykalny
Projekt domu w stylu rustykalnym (16)

Salon

(Projekt domu w stylu rustykalnym)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu w stylu rustykalnym (9)

Kuchnia

(Projekt domu w stylu rustykalnym)

Kuchnia jest utrzymana w ciemnej kolorystyce, przez co wyróżnia się na tle pozostałych pomieszczeń. Zestawienie jasnego blatu z płytkami w różnych odcieniach zieleni nawiązuje do naturalnego klimatu domu oraz świetnie akcentuje szafki wiszące. Ciemna zabudowa z dekoracyjnym frontem i sprzęt AGD prezentuje się nad wyraz elegancko i dobrze wpisują się w styl rustykalny.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu w stylu rustykalnym (12)

Łazienka

(Projekt domu w stylu rustykalnym)

Na ścianach w łazience zaprojektowano białe pionowe płytki do wysokości zabudowy stelaża WC, które oprócz swojej funkcjonalności są niezwykle dekoracyjne. Na tle betonu strukturalnego zostały wyeksponowane drewniane półki i lustro, tworząc bardzo naturalne zestawienie. Wzorzyste płytki podłogowe równoważą kompozycję, tworząc spójną aranżację.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu w stylu rustykalnym (19)

Sypialnia

(Projekt domu w stylu rustykalnym)

Styl rustykalny charakteryzuje jasne wnętrze i naturalne materiały. Meble wykonane z drewna rewelacyjnie komponują się z ciepłą paletą kolorów. Grafiki, lustro czy roślinność subtelnie upiększają wnętrze, a ciepła barwa oświetlenia nadaje przytulnego nastroju całej aranżacji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt domu w stylu rustykalnym (4)

Biuro Domowe

(Projekt domu w stylu rustykalnym)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.