Projekt domu w stylu skandynawskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-domu-w-stylu-skandynawskim (7)

Otwarta kuchnia

(Projekt domu w stylu skandynawskim)

Styl skandynawski obecnie króluje w projektach aranżacji polskich mieszkań i domów. Przedstawiamy naszą propozycję wystroju domu właśnie w tym stylu. Wnętrza przepięknie przepełnione są bielą i jasnym drewnem. Do tego duża ilość światła stwarza wrażenie przestronnego, czystego, a zarazem przytulnego miejsca. Kuchnia jest otwarta na salon. Nie brak w niej funkcjonalnych rozwiązań – odpowiednia ilość półek oraz ergonomiczne rozmieszczenie sprzętów kuchennych. Kuchnię od reszty wnętrza dzieli półwysep. To idealne miejsce na lunch lub „szybką” kawę. Część jadalniana stanowi duży stół, gdzie wspólnie komfortowo celebrować posiłki może cała rodzina i przyjaciele. W dalszej części pomieszczenia wspaniały efekt aranżacyjny tworzy wykończenie ścian: jasna cegła wokół kominka, panele lamelowe w szarości oraz wzór modnej jodełki na ścianie z podwieszanym telewizorem.
projekt-domu-w-stylu-skandynawskim (21)

Ozdobne płytki w łazience

(Projekt domu w stylu skandynawskim)

W tym projekcie domu obecne są toaleta oraz dwie łazienki – jedna z nich wyposażona jest w prysznic, druga zaś w wannę. Zastosowanie dwóch rozwiązań do wyboru mieszkańców domu sprawi, że w zależności od potrzeb będzie można szybko się odświeżyć lub zrelaksować w przyjemnej kąpieli, niczym w SPA. Kwestią, która łączy wszystkie trzy pomieszczenia jest ich ozdoba, którą stanowią płytki. Dekoracyjny wzór oraz motyw drewna spaja je, tworząc harmonijną całość. Jest to niezwykle istotne, aby dom był utrzymany w takiej samej stylistyce, ponieważ zastosowanie różnych styli w pomieszczeniach spowodowałoby chaos. W każdym z trzech wnętrz zamontowana została czarna armatura wraz z nablatową umywalką. Łazienki wyglądają perfekcyjnie!
projekt-domu-w-stylu-skandynawskim (2)

Funkcyjne oświetlenie

(Projekt domu w stylu skandynawskim)

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie w domu to gwarancja komfortu. To właśnie ono uwydatnia atuty użytych w domu materiałów, faktur oraz kolorów. Dzięki niemu można wpłynąć na postrzeganie przestrzeni oraz uwydatnić pożądane detale w domu lub mieszkaniu. Lampa sufitowa to nie wszystko! Lampy wiszące nad półwyspem w kuchni, nad stołem w jadalni to wygoda i bezpieczeństwo. Lampa przy narożniku tworzy wspaniały klimat podczas seansu filmowego lub lektury ulubionej książki. Ponadto lampy pełnią funkcję dekoracyjną – ich wspaniały design zachwyca!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.