Projekt domu z poddaszem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
projekt domu z poddaszem (10)

Salon

(Projekt domu z poddaszem)

Otwarty salon jest bardzo reprezentacyjną częścią domu. Fototapeta z motywem lasu nadaje domowego klimatu oraz rewelacyjnie komponuje się z przestrzenią kominka. Szare meble w zestawieniu z dekoracją okien o tym samym kolorze prezentują się nad wyraz elegancko. Czarne dodatki są mocnym akcentem oraz uzupełnieniem całej aranżacji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z poddaszem (14)

Kuchnia

(Projekt domu z poddaszem)

Kuchnia w kształcie litery L jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Umieszczenie zabudowy wysokiej w jednym miejscu sprawia, że wnętrze jest spójne i uporządkowane. Szare fronty ozdobione lekkim frezem dobrze wpisują się w klimat całego domu, a w połączeniu z płytkami podłogowymi tworzą nowoczesne i zarazem eleganckie wnętrze.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z poddaszem (5)

Łazienka

(Projekt domu z poddaszem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z poddaszem (2)

Sypialnia

(Projekt domu z poddaszem)

Poddasze nierzadko bywa wyzwaniem projektowym, ponieważ należy brać pod uwagę wysokości i skosy. Założeniem tego projektu było duże łóżko oraz toaletka. Okrągłe lustro jest bardzo praktyczne, ponieważ jest widoczna prawie cała postać a dodatkowo w połączeniu z elementami nad łóżkiem stanowi spójny element dekoracji. Ciemna podłoga jest kontrastem do jasnej kolorystyki wnętrza i zarówno tłem do ekspozycji dywanu w geometryczne wzory.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.