Salon, Kuchnia i Łazienka w domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Salon, Kuchnia i Łazienka w domu (1)

Salon

(Salon, Kuchnia i Łazienka w domu)

W salonie dominują odcienie szarości, drewna, granatu i niebieskiego, pojawiają się również akcenty czerni, które dominują w kuchni jako dopełnienie całości przestrzeni. Zastosowano nowoczesne oświetlenie szynowe, wnętrze ożywia zielona roślinność w pięknych nowoczesnych donicach. Mimo ciemniejszej kolorystyki salon jest ciepły i przytulny.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Salon, Kuchnia i Łazienka w domu (2)

Kuchnia

(Salon, Kuchnia i Łazienka w domu)

Kuchnia jest połączona z salonem i jadalnią, zabudowa meblowa na jednej ze ścian jest w mocnym antracytowym kolorze, po drugiej stronie zabudowa w teksturze drewna, zastosowano też podwieszony nowoczesny okap tubę oraz loftowe dodatki w postaci wiszących półek.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Salon, Kuchnia i Łazienka w domu (8)

Łazienka

(Salon, Kuchnia i Łazienka w domu)

Łazienka z prysznicem o wykończeniu w stylu loftowym z czarnymi szprosami, podwieszone lustro w czarnej metalowej ramie, drewniane wykończenie zabudowy meblowej ociepla wnętrze. Charakterystyczne są w tym wnętrzu wypukłe płytki imitujące łupki skalne.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Salon, Kuchnia i Łazienka w domu (13)

Hol

(Salon, Kuchnia i Łazienka w domu)

W holu znajdują się piękne loftowe szklane drzwi ze szprosami. Szara zabudowa meblowa oraz niewielkie welurowe siedzisko a na ścianie drewniane lamele z ledem i lustrem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.