Salon z jadalnią oraz przedpokój

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Salon z jadalnią oraz przedpokój6

Cegła dekoracyjna na ścianę

(Salon z jadalnią oraz przedpokój)

Bezapelacyjną gwiazdą salonu jest ściana, na której znajduje się dekoracyjna cegła. To oryginalne i modne wykończenie wnętrza, piękny sposób na aranżacje pokoju dziennego. Pozwoliliśmy sobie na odrobiną szaleństwa umieszczając w salonie sofę w kratę, druga zaś jest w stonowanym beżowym kolorze. Nie mogło tu zabraknąć stolika kawowego, który znajduje się na dywanie o nietypowej strukturze. Dodatki i dekoracje dobraliśmy z umiarem, pełnią one funkcję praktyczną, są to m.in. lampy. Kreują one przyjemny nastrój i pozwalają wyprowadzić interesujące detale. Półki nad sofą są dopełnieniem aranżacji, nadają jej charakter. To na nich można umieścić pamiątki, gadżety które świadczą o zainteresowaniach i upodobaniach domowników. Kluczem do sukcesu jest tu stonowana baza kolorystyczna – połączenie brązu i bieli. Pomimo użycia kilku wzorów, różnych odcieni danego koloru stworzyliśmy przestrzeń o spójnym charakterze.
Salon z jadalnią oraz przedpokój7

Nowoczesna jadalnia

(Salon z jadalnią oraz przedpokój)

Kącik jadalniany to bardzo ważne miejsce w domu. To tu odbywają się spotkania rodzinne, ze znajomymi oraz domownicy wspólnie spożywają posiłki. Jadalnia połączona z salonem pasuje do aranżacji salonu stylistycznie i kolorystycznie. Zdecydowaliśmy się tutaj na zestaw stołu z krzesłami, który posłuży zapewne przez długie lata. Aranżując wnętrza podchodzimy do oświetlenia bardzo świadomie. Ważną rolę w pomieszczeniu odgrywa oświetlenie punktowe. Lampy znajdujące się nad stołem mają odpowiednią barwę i kąt emisji światła. Wykorzystaliśmy tu żarówki, które emitują światło o ciepłej barwie, dzięki któremu potrawy wyglądają naturalniej i smaczniej. Dzięki odpowiedniej wysokości lampy stół oświetlony jest w sposób równomierny. Całości klimatu dopełniają jasne, gładkie zasłony wraz z firanami. Aranżacja jadalni jest gustowna i nietuzinkowa.
Salon z jadalnią oraz przedpokój4

Drewniane belki na suficie

(Salon z jadalnią oraz przedpokój)

Drewniane belki na suficie stanowią element konstrukcyjny oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Nadają pomieszczeniu przytulności. W umiejętny sposób wkomponowaliśmy deski w całą aranżację. Aby sufit nie zdominował całego pomieszczenia, pomalowany został na biało. Kącik wypoczynkowy to kominek oraz wiszący nad nim telewizor. W jego skład wchodzi również domowa biblioteczka – regały pomieszczą dużą ilość książek. Na ścianie obok znajdują się stylowe obrazki w ramkach. Strefa wypoczynku sąsiaduje z przedpokojem. Praktyczne siedzisko zapewnia wygodę podczas zakładania obuwia. Stojąca nieopodal komoda jest zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwiać życie każdego dnia. Wnętrze jest estetyczne i funkcjonalne.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.