Styl glamour w domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
styl-glamour-w-domu9

Kącik wypoczynkowy

(Styl glamour w domu)

Styl glamour nieodzownie kojarzy się z blaskiem i przepychem. Jednak należy pamiętać o tym, iż chcąc zaaranżować wnętrze w tymże stylu łatwo popełnić błąd. Najczęściej jest to dekorowanie w nadmiarze, co niestety prowadzi do poczucia kiczu. Przedstawiamy projekt domu w stylu glamour, którym śmiało możesz się zainspirować. Braku tu nadmiaru ozdobników, każdy element wyposażenia jest niezwykle przemyślany. W salonie znajduje się biały narożnik w towarzystwie pięknego fotela oraz designerskiego zestawu stolików kawowych. To co wyróżnia wnętrze to jego perfekcyjne oświetlenie. Lamy w centralnym miejscu, czy lampy funkcyjne – każda z nich doskonale oświetla oraz dekoruje wnętrze!
styl-glamour-w-domu10

Kuchnia w połysku

(Styl glamour w domu)

W kuchni dominuje biel oraz motyw marmuru, który nadaje wnętrzu elegancji. Szafki oraz sprzęty zostały rozmieszczone w taki sposób, aby kuchnia była jak najbardziej funkcjonalna. Fronty szafek zostały wykonane na wysoki połysk, co odbija światło oraz dodatkowo optycznie je powiększa. Piękna czarna armatura kuchenna idealnie kontrastuje z bielą szafek oraz podłóg. Granicę pomiędzy kuchnią a reszta wnętrza oddzielają płytki podłogowe oraz półwysep kuchenny. Część z lodówką oraz piekarnikiem jest nieco ukryta od reszty wnętrza, ścianą gdzie znajduje się kominek. Ogień w kominku nie tylko ogrzewa, ale również wypływa na lepszy odpoczynek i relaks.
styl-glamour-w-domu22

Łazienka glamour

(Styl glamour w domu)

Istotne jest by każde pomieszczenie w domu było utrzymane w tej samej stylistyce. Tak też jest w naszym projekcie. Łazienka doskonale odzwierciedla styl glamour. We wnętrzu umieszczona została zabudowana wanna oraz prysznic. Obecność obu rozwiązań daje możliwość szybkiego odświeżenia się, bądź długiego relaksu niczym w gabinecie SPA. Należy tutaj także wspomnieć o tym, iż dzięki obydwu elementom wyposażenia z łazienki mogą korzystać równocześnie dwie osoby. To samo zadanie spełniają dwie umywalki. Dzięki nim nie ma potrzeby długiego oczekiwania, lecz swobodnego, wspólnego spędzenia czasu w łazience. Projekt domu prezentuje się przepięknie! Jesteśmy przekonani, że spełni nawet najwyższe oczekiwania miłośników stylu glamour.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.