Wnętrza domu w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
wnetrza-domu-w-stylu-nowoczesnym (14)

Komplet wypoczynkowy

(Wnętrza domu w stylu nowoczesnym)

Charakterystyczną cechą stylu nowoczesnego jest przestronność wnętrza. W naszym projekcie salon połączony jest kuchnia oraz jadalnią. Podział wnętrza na mniejsze został wyparty na rzecz otwartej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze wydaje się być znacznie jaśniejsze i większe. Kolejnym istotnym elementem jest właściwe oświetlenie. Światło nie tylko rozjaśnia wnętrze, ale także eksponuje stylowe dodatki. W salonie znajduje się narożnik z funkcją spania. Aby jeszcze bardziej komfortowo spędzić czas siedząc na sofie, mebel został wyposażony w regulowany zagłówek. We wnętrzu dominują odcienie szarości, przełamane drewnem, które pięknie ociepla całą przestrzeń. Stylowe dodatki w postać obrazów na ścianie, czy designerskich lap podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.
wnetrza-domu-w-stylu-nowoczesnym (27)

Dwie umywalki w łazience

(Wnętrza domu w stylu nowoczesnym)

W łazience króluje połączenie czerni, bieli oraz drewna. Piękne grafiki doskonale dekorują wnętrze. W łazience zamontowany został prysznic typu walk-in. Szyba prysznica powoduje, iż granice między strefa kąpielową a resztą pomieszczenia zacierają się. Brak brodzika to gwarancja większego bezpieczeństwa, ponieważ brak tu progu. Lustra klejone do ściany pełnią funkcje praktyczne, dzięki nim można obejrzeć swoją sylwetkę, oraz zwiększają optycznie przestrzeń łazienki. W łazience umieszczone zostały dwie umywalki nablatowe. To idealne rozwiązanie dla domu, w którym mieszka większa rodzina. To wygoda korzystania z wnętrza bez potrzeby czekania.
wnetrza-domu-w-stylu-nowoczesnym (1)

Jasna, funkcjonalna kuchnia

(Wnętrza domu w stylu nowoczesnym)

Kuchnia to miejsce jasne, przepełnione słońcem. Dominuje w niej biel przełamana jasnym drewnem. Stylowa czarna armatura pięknie komponuje się z tymi barwami – doskonale kontrastuje. Od reszty pomieszczenia kuchnię oddziela półwysep. Nad, którym ścianę pomalowano farbą tablicowo-magnetyczną. To doskonały sposób na codzienne zapiski, czy wyrażenie motta życiowego domowników. Elementem wyróżniającym kuchnię są płytki między górnymi szafkami a blatem roboczym. Są one w kształcie bardzo modnych ostatnio heksagonów. Niekiedy tego typu kształt nazywa się plastrami miodu. W dalszej części pomieszczenia nie mogło zabraknąć jadalni. Dobrze oświetlony, szeroki stół wraz z krzesłami będzie doskonałym miejscem rodzinnych przyjęć lub spotkań towarzyskich!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.