Aranżacja biura w domu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Miejsce pracy

(Aranżacja biura w domu)

Obecnie coraz bardziej popularna jest praca w domu. Jednak, aby pracować w miejscu zamieszkania należy stworzyć ku temu odpowiednie warunki. Najlepiej jest, gdy przysposobimy osobne pomieszczenie w celach home office, tak jak w przypadku naszej propozycji biura. Jednym z najistotniejszych elementów jest biurko – odpowiedniej szerokości, wraz z dostateczną ilością szuflad na dokumenty. Kolejnym ważnym aspektem jest obrotowe krzesło. Powinno być regulowane z zagłówkiem. Na blacie biurka nie mogło zabraknąć lampki, która stanowi funkcyjne oświetlenie wnętrza.

Witryny

(Aranżacja biura w domu)

W biurze przy ścianie znajdują się witryny, które mają za zadanie przechowywać dokumenty. Dzięki przeszkleniom mebli w szybki i łatwy sposób można znaleźć potrzebne dokumenty, bez konieczności otwierania drzwiczek. Szkło stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale również ułatwia sprzątanie, ponieważ zapobiega zbieraniu się kurzu na półkach. Projekt biura to doskonałe połącznie czerni, bieli i brązu z nutką szarości. Elegancji dodaje tu drewno na podłodze w kolorze ciemnego brązu.

Miejsce odpoczynku

(Aranżacja biura w domu)

W pokoju umieszczona została sofa, na której możemy odpocząć, bez konieczności wychodzenia z pomieszczenia. Wnętrze może także w razie konieczności stanowić miejsce noclegu gości, gdzie zyskają poczucie prywatności. Całość aranżacji dopełnia ściana, na której znajduje się mapa świata. Elegancki dodatek w kolorze drewna uatrakcyjnia stylizację wnętrza, pięknie je personalizuje. Lekkości aranżacji dodają zwiewne zasłony. Nie brak tu miękkiego dywanu i kwiatów, które dodają przytulności i jednocześnie ożywiają wygląd wnętrza.

Wizualizacje
Aranżacja biura w domu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja biura w domu

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=224 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

rawood
mebloo
magnatfarby
Ikea
eurofirany
Decor system
Allegro
3dekoracje
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera