Aranżacja gabinetu w domu Home Office

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Miejsce pracy

(Aranżacja gabinetu w domu Home Office)

Home office to nic innego jak praca w domu, nazywana inaczej praca zdalną. Wiele osób potrzebuje miejsca do wykonywania swoich obowiązków zawodowych w domu. Oto nasz propozycja aranżacji domowego gabinetu. Praca zdalna niesie ze sobą dużą ilość pozytywów, jednak ważne jest by odpowiednio wygospodarować miejsce pracy z dala od domowego zgiełku. W gabinecie nie mogło zabraknąć biurka. Blat biurka znajduje się na odpowiedniej wysokości, zaś regulowane krzesło pozwoli właściwie dopasować je do osoby z niego korzystającej. Istotne jest by ekran komputera ustawić tak, by znajdował się pod kątem 15 stopni względem linii wzroku użytkownika. Biurko znajduje się przy oknie, co nie tylko doskonale doświetla blat, ale także pozwala ukoić wzrok podczas przerwy w pracy przy komputerze.

Komfortowy wypoczynek

(Aranżacja gabinetu w domu Home Office)

Pokój może spełniać nie tylko funkcję gabinetu, ale także może być pokojem gościnnym. Dzięki temu, że znajduje się tu rozkładana sofa, będzie to doskonałe miejsce do noclegu gości. W pokoju umieszczona została szafa, która może stanowić doskonałą przestrzeń do przechowywania ubrań i innych rzeczy gości. Zadbaliśmy o to, by w pokoju nie zabrakło żaluzji, które stworzą wyjątkowy klimat, a także sprawią, że światło z zewnątrz nie zakłóci snu osób odwiedzających. Pokój jest funkcjonalny oraz posiada neutralny wystrój. Jesteśmy przekonani, że aranżacja wnętrza sprosta potrzebom i upodobaniom każdego przybysza. Tak zaaranżowane miejsce pozwoli gościom poczuć się niezwykle swobodnie.

Fototapeta

(Aranżacja gabinetu w domu Home Office)

Naprzeciwko sofy na ścianie znajdują się lamele oraz fantastyczna fototapeta przedstawiająca miasto Nowy York. Tapety ścienne ponownie cieszą się uznaniem – wracają do łask! Tapeta zapewnia bogactwo dekoracyjne, dzięki niej można ukryć defekty ściany. Ponad to, poprawiają akustykę wnętrza, eliminując efekt pogłosu. Tak wykończona ściana wygląda imponująco! Stonowana kolorystyka wnętrza, gdzie króluje biel, jasne drewno i szarości – przełamana jest intensywnym kobaltem. Wnętrze jest funkcjonalne – doskonale sprawdzi się jako miejsce pracy w domu, a także jako sypialnia dla gości.

Wizualizacje
Aranżacja gabinetu w domu Home Office

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja gabinetu w domu Home Office

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=175 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Rugvista
Rosanero
mlamp
Lampy24
Design for home
desenio
Deehorn
Art widi
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera