Projekt gabinetu styl skandynawski

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wygodne miejsce pracy

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Home office staje się coraz bardziej popularny. Wykonywanie pracy w domu wiąże się z wygospodarowaniem w nim miejsca. Pokój nowocześnie urządzony potrafi zmotywować do działania. Aby gabinet dobrze spełniał swoje funkcje, odpowiada zasadom ergonomii. Pod oknem, w najbardziej doświetlonym miejscu w pomieszczeniu znajduje się szerokie biurko. Wysokość biurka została odpowiednio dostosowana. Wygodę podczas pracy zapewnia także regulowane krzesło biurowe, które stanowi odpowiednie podparcie kręgosłupowi. Wygodne wyposażenie pozwala uniknąć bólów. Na ścianie obok biurka zawisła tablica na notatki. To nie tylko przydatny element podczas pracy, ale także dekoracja wnętrza. W strefie nad blatem biurka znajduje się podwieszany sufit, który dodatkowo oświetla istotne miejsce, niezbędne do pracy w domu.

Fantazyjna tapeta

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Pokój jest miejscem nie tylko zdalnej pracy, ale także może pełnić rolę pokoju gościnnego. Sofa umieszczona we wnętrzu to nie tylko miejsce odpoczynku podczas pracy, ale jednocześnie miejsce noclegu gości. Sofie towarzyszy stolik kawowy, który zapewnia miejsce do przechowywania dodatkowych tekstyliów oraz służy także jako stolik nocny dla gości. Pierwsze skrzypce w dekoracji wnętrza pełni tu wzorzysta tapeta nawiązująca do stylu nowoczesnego. Jasna kolorystyka optycznie powiększa przestrzeń, a drewniana podłoga je ociepla. Odpowiednio dobrane oświetlenie nie tylko służy pracy, służy również wypoczynkowi, zapewniając mu prywatność. Pokój zapewnia gościom wygodny wypoczynek i poczucie intymności.

Biblioteczka domowa

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Wnętrze jest wygodne i praktyczne. Znalazły się tu odpowiednie meble i wyposażenie. Dodatkową funkcją pokoju jest możliwość przechowywania. Dużo miejsca zapewnia szafa sięgająca sufitu. Odpowiednio dobrana szafa z lustrzanymi frontami sprawia, że pomieszczenie wygląda na bardziej przestronnie. Dodatkowo tego typu rozwiązanie wspaniale rozświetla przestrzeń. Lustrzane fronty prezentują się estetycznie i elegancko. Bok szafy to rząd półek, które służą do przechowywania kolekcji, zbiorów lub książek. Zaprojektowane wnętrze to idealne miejsce, gdzie można skupić się na pracy lub czytaniu ulubionej książki bez rozpraszających bodźców.

Wizualizacje
Projekt gabinetu styl skandynawski

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt gabinetu styl skandynawski

L.p.Nazwa produktu
1SOFA ROZKŁADANA IKEA VILASUND, ORRSTA JASNOSZARY
2STOLIK KAWOWY IKEA GLADOM BIAŁY
3Dywan shaggy MIKRO niebieski 100 x 200 cm INSPIRE
4KOMODA NA KÓŁKACH IKEA IDASEN
5TABLICA NA NOTATKI IKEA MYRHEDEN
6FOTEL OBROTOWY - w posiadaniu
7LAMPA SUFITOWA IKEA NYMANE
8Oczko ruchome kwadratowe Colours Ares IP20 białe
9ZASŁONY IKEA MAJGULL JASNOSZARE
10TAPETA-GABINET - TAPETA CRISTAL SAPPHIRE
11FARBA BIAŁA Farba Magnat Ceramic biały 2,5 l
12FARBA JASNOSZARA Farba Magnat Ceramic szary piryt 2,5 l / FRAGMENTY W SYPIALNI I GABINECIE, PRZEDPOKÓJ

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Ubierz swoje ściany
Leroy merlin
Ikea
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Płytki w łazience pod sufit
Rodzaj podłogi - deska
Jasna kolorystyka
Jadalnia w kuchni
Oryginalny wzór płytek
Komplet wypoczynkowy

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera