Projekt gabinetu styl skandynawski

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-gabinetu0styl-skandynawski4

Wygodne miejsce pracy

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Home office staje się coraz bardziej popularny. Wykonywanie pracy w domu wiąże się z wygospodarowaniem w nim miejsca. Pokój nowocześnie urządzony potrafi zmotywować do działania. Aby gabinet dobrze spełniał swoje funkcje, odpowiada zasadom ergonomii. Pod oknem, w najbardziej doświetlonym miejscu w pomieszczeniu znajduje się szerokie biurko. Wysokość biurka została odpowiednio dostosowana. Wygodę podczas pracy zapewnia także regulowane krzesło biurowe, które stanowi odpowiednie podparcie kręgosłupowi. Wygodne wyposażenie pozwala uniknąć bólów. Na ścianie obok biurka zawisła tablica na notatki. To nie tylko przydatny element podczas pracy, ale także dekoracja wnętrza. W strefie nad blatem biurka znajduje się podwieszany sufit, który dodatkowo oświetla istotne miejsce, niezbędne do pracy w domu.
projekt-gabinetu0styl-skandynawski3

Fantazyjna tapeta

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Pokój jest miejscem nie tylko zdalnej pracy, ale także może pełnić rolę pokoju gościnnego. Sofa umieszczona we wnętrzu to nie tylko miejsce odpoczynku podczas pracy, ale jednocześnie miejsce noclegu gości. Sofie towarzyszy stolik kawowy, który zapewnia miejsce do przechowywania dodatkowych tekstyliów oraz służy także jako stolik nocny dla gości. Pierwsze skrzypce w dekoracji wnętrza pełni tu wzorzysta tapeta nawiązująca do stylu nowoczesnego. Jasna kolorystyka optycznie powiększa przestrzeń, a drewniana podłoga je ociepla. Odpowiednio dobrane oświetlenie nie tylko służy pracy, służy również wypoczynkowi, zapewniając mu prywatność. Pokój zapewnia gościom wygodny wypoczynek i poczucie intymności.
projekt-gabinetu0styl-skandynawski1

Biblioteczka domowa

(Projekt gabinetu styl skandynawski)

Wnętrze jest wygodne i praktyczne. Znalazły się tu odpowiednie meble i wyposażenie. Dodatkową funkcją pokoju jest możliwość przechowywania. Dużo miejsca zapewnia szafa sięgająca sufitu. Odpowiednio dobrana szafa z lustrzanymi frontami sprawia, że pomieszczenie wygląda na bardziej przestronnie. Dodatkowo tego typu rozwiązanie wspaniale rozświetla przestrzeń. Lustrzane fronty prezentują się estetycznie i elegancko. Bok szafy to rząd półek, które służą do przechowywania kolekcji, zbiorów lub książek. Zaprojektowane wnętrze to idealne miejsce, gdzie można skupić się na pracy lub czytaniu ulubionej książki bez rozpraszających bodźców.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Gabinetu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.