Projekt nowoczesnego wnętrza IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-nowoczesnego-wnetrza-IKEA9

Funkcja pokoju gościnnego

(Projekt nowoczesnego wnętrza IKEA)

Pokój gościnny to przydatne pomieszczenie w domu, zaciszne miejsce dla odwiedzających. Świetnie sprawdzi się tu rozkładana sofa, która w ciągu dnia będzie miejscem odpoczynku po lub podczas pracy, zaś w nocy może zamienić się w łóżko dla gości. Rozkładany mebel daje dodatkową wolną przestrzeń, zaś kiedy pojawią się goście daje zapewnia funkcję spania. Aby odwiedzający mogli rozłożyć w pokoju swoje ubrania oraz osobiste przedmioty, we wnętrzu znajduje się pojemna szafa. W oknach pojawiły się zasłony zaciemniające, które gwarantują intymność, prywatność oraz ciszę. Wzór na tapecie za sofą niesie ze sobą pozytywne skojarzenia. Wnętrze jest ciepłe i jasne, sprawia wrażenie przytulności, dzięki czemu każdy gość będzie czuł się w nim wspaniale.
Projekt-nowoczesnego-wnetrza-IKEA1

Komfortowe miejsce pracy

(Projekt nowoczesnego wnętrza IKEA)

Pomieszczenie oprócz funkcji pokoju gościnnego pełni również funkcję gabinetu. Pozwala na wykonywanie pracy zdalnie, w domowym zaciszu. Elementy, które tworzą miejsce pracy pobudzają kreatywność, lecz nie dekoncentrują! Umiar w doborze dekoracji i dodatków nie rozprasza uwagi podczas pracy. Światło do pracy jest równomierne, a jego barwa odpowiednio dostosowana. Domowy gabinet został stworzony zgonie z zasadami ergonomii. Regulowane krzesło biurowe pozwoli uniknąć bólów kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy przy biurku w ciągu dnia. Zapewnia również dostosowanie nie tylko wysokości, ale i głębokości siedziska oraz położenia oparcia i podłokietników. Domowe biuro jest jeszcze bardziej funkcjonalne i przystępne w użytkowaniu dzięki biurku z dużą ilością miejsca.
Projekt-nowoczesnego-wnetrza-IKEA16

Fantazyjna tapeta

(Projekt nowoczesnego wnętrza IKEA)

Po wejściu do pokoju nie można oderwać wzroku od wzorzystej tapety, która kreuje nastrój w pomieszczeniu. Ten element aranżacji upiększa wnętrze i nadaje mu charakteru, jednocześnie świetnie współgra z całym wystrojem pokoju. Na przeciwko tapety znajdują się ciekawe grafiki, które umilą wypoczynek na sofie. Podwieszany sufit dobrze odbija światło dzienne, wpadające przez okna, co powoduje, że pomieszczenie wydaje się znacznie jaśniejsze oraz bardziej przestronne. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest również możliwość ukrycia mankamentów, instalacji oraz tłumienie dźwięków. Wnętrze z całą pewnością zapewni komfort pracy w domowym zaciszu oraz świetnie sprawdzi się jako pokój gościnny.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Gabinetu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.