Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Jasne wnętrze

(Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet)

Gabinet jest miejscem sprzyjającym wyciszeniu i skupieniu, dlatego zorganizowany został w oddzielnym pokoju. Oprócz biurka nie mogło zabraknąć tu także na regału do przechowywania książek oraz dokumentów. Stonowane barwy bieli i czerni, z wyjątkiem kilku dodatków w kolorze czerwieni pozytywnie wpływają na koncentrację podczas pracy. Pokój posiada również funkcję wygodnego przechowywania. Duża, pojemna i praktyczna szafa pozwoli na wygodne przechowywanie odzieży, pomaga także utrzymać porządek. Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem aranżacji gabinetu. Jest dostosowane do metrażu, a także ustawione w taki sposób, by nie męczyć oczu i sprzyjać koncentracji.

Home office

(Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet)

Osoby, które pracują zdalnie potrzebują odpowiedniego miejsca do wykonywania pracy. W takiej sytuacji warto wydzielić w domu komfortowe miejsce do pracy. W pokoju znajduje się kącik z biurkiem oraz fotelem, który został przysłonięty ścianką. Zabieg ten sprawia, że miejsce pracy jest jeszcze bardziej zamknięte, dzięki czemu brak tu elementów dekoncentrujących podczas pracy w domu. Bardzo ważnym elementem gabinetu jest biurko. Biurko do pracy bardzo dobrze komponuje się ze stylistyką wnętrza, ale także zachowuje zasady ergonomii. Na komfort pracy duży wpływ ma również krzesło, które zapewnia wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów. Co ważne wyposażone jest w regulację wysokości siedziska. Aranżacja gabinetu jest przemyślana, by umożliwiała maksymalne skupienie.

Pokój gościnny

(Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet)

W gabinecie znajduje się rozkładana sofa, która zapewnia odpowiednie miejsce do spania dla gości. Funkcję stolika nocnego podczas wizyty gości może pełnić tu stolik kawowy. Szafa jest na tyle pojemna, że przyjezdny będzie mógł włożyć swoje rzeczy. Zapewne goście będą czuli się jak u siebie w domu! Wyjątkowy zegar ścienny pełni tu funkcję praktyczną oraz dekoracyjną. Dywan, zasłony, ciepłe kolory i nastrojowe oświetlenie to elementy, których nie mogło tu zabraknąć – razem tworzą przytulną atmosferę oraz poczucie intymności. W takim pokoju – zarówno domownicy jak i goście będą czuć się komfortowo.

Wizualizacje
Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Styl minimalistyczny we wnętrzu gabinet

L.p.Nazwa produktu
1ZABUDOWA MEBLOWA (SZAFA + RTV+PÓŁKI)
2SZAFA Z BIURKIEM
3SOFA ROZKŁADANA CUSTOMFORN ZUGO 2/ STOLARKA KOLOR BIAŁY; TAPICERKA 'SZARE NIEBO'
4STOLIK KAWOWY DENVER BIAŁY POŁYSK
5Dywan Koniczynka Fusze 01 – Czerwony
6Zegar ścienny Clip Ø107cm złoty
7KRZESŁO OBROTOWE IKEA RENBERGET
8SZAFKA BOCZNA IKEA MALM BIAŁY POŁYSK
9LAMPKA STOŁOWA MAXLIGHT LOLLIPOP
10LAMPA SUFITOWA - PLAFON MAXLIGHT CONRAD
11Doniczka Lechuza Quadro 35 biała połysk
12ZASŁONY IKEA MAJGULL ZACIEMNIAJĄCE JASNOSZARE
13Farba Magnat Ceramic biały 2,5 l
14Farba wewnętrzna do sufitów ANTI-REFLEX 10 l TIKKURILA
15Deska podłogowa GoodHome Lysekil Dąb 44m2+15%=50m2

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Sfmeble
maxlight
Leroy merlin
Królestwo dywanów
Ikea
Customform
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Podwieszany sufit
Oświetlenie punktowe jako główne
Podwieszane sufity
Wyspa kuchenna
Dedykowane oświetlenie
Wyspa kuchenna

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera