Projekt Koncepcyjny

Rzut z góry
249 zł Cena za jedno pomieszczenie
  • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
  • Konsultacja (tel, mail) i wybór najlepszego ustawienia

Projekt Koncepcyjny Przykład

Zobacz jakie materiały otrzymasz w trakcie realizacji zamówienia. 

Projekt Koncepcyjny Harmonogram

Łazienka z prysznicem (koncept 1)

Projekt Koncepcyjny Przykład 1

Łazienka z prysznicem to rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne ze względu na zużycie wody oraz czasu, która zajmuje kąpiel. Prysznic doskonale sprawdzi się w małej łazience. Polecamy go przede wszystkim osobom prowadzącym szybki tryb życia, aktywnym i uprawiającym sport.

Łazienka z wanną (koncept 2)

Projekt Koncepcyjny Przykład 2

Łazienka z wanną to miejsce dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania. Taką wersję najczęściej wybierają rodziny z małymi dziećmi, a także osoby lubiące zażywać długie kąpiele, wykorzystując czas na zabiegi pielęgnacyjne.

Łazienka z wanną i bidetem (koncept 3)

Projekt Koncepcyjny Przykład 3

Łazienka z bidetem jest sprytnym rozwiązaniem na szybkie odświeżenie się. Szczególnie polecamy takie rozwiązanie osobom starszym oraz niepełnosprawnym ze względu na wygodną i bezpieczną możliwość utrzymania higieny osobistej.

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK DO POBRANIA
UNIKNIJ 10 BŁĘDÓW PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ ONLINE!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Pobierając poradnik zapisujesz się do newslettera