Czarna kuchnia w małym mieszkaniu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Czarna kuchnia w malym mieszkaniu (5)

Mały salon z kuchnią za lamelami

(Czarna kuchnia w małym mieszkaniu)

Połączenie salonu z kuchnią stanowi rozwiązanie mające na celu uzyskanie maksymalnej funkcjonalności przestrzeni. Czarne meble kuchenne prezentują się niezwykle elegancko. Jedyna w swoim rodzaju, oryginalna przestrzeń powstała z wykorzystaniem lameli to ciekawy pomysł na dekorację i zagospodarowanie wnętrza w małym mieszkaniu. W ten sposób uzyskano spore pomieszczenie, a kuchnia została symbolicznie wyodrębniona dzięki stylowemu, przeziernemu przepierzeniu, pełniącemu zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Listwy dekoracyjne zamontowane w kuchni pozwoliły na stworzenie aranżacji w niebanalnym wydaniu.
Czarna kuchnia w malym mieszkaniu (1)

Ścianka TV lamele

(Czarna kuchnia w małym mieszkaniu)

Listwy oddzielające kuchnię od salonu stanowią dodatkową przestrzeń dekoracyjną. To doskonałe miejsce na stworzenie wyjątkowej ścianki TV. Panele drewniane cechuje lekki i naturalny wygląd. Wykończenie ściany telewizyjnej drewnianymi lamelami sprawiło, że wnętrze zyskało ciepłego i przytulnego charakteru. Regularne drewniane lamele tworzą tło za telewizorem i nowoczesną dekorację salonu połączonego z kuchnią. Atrakcyjny kącik telewizyjny stworzony przy pomocy lameli nie rozprasza domowników podczas oglądania.
Czarna kuchnia w malym mieszkaniu (2)

Szare zasłony

(Czarna kuchnia w małym mieszkaniu)

Szare zasłony stanowią kolorystyczne uzupełnienie czarnej kuchni oraz dodatków w odcieniach czerni i szarości, znajdujących się w tym małym, nowoczesnym mieszkaniu. Wnętrze urządzone w tych kolorach cechuje niezwykła elegancja. Szare zasłony pozwalają na idealne wykończenie nowoczesnego stylu aranżacji, współgrając z charakterem wnętrza. Jasna, chłodna barwa zasłon optycznie powiększa niewielką przestrzeń.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.