Eklektyczna kuchnia otwarta na salon

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
skandynawska-kuchnia-otwarta-na-salon (8)

Eklektyczny styl

(Eklektyczna kuchnia otwarta na salon)

Styl eklektyczny polega na łączeniu ze sobą różnych stylów lub ich elementów. Zastosowanie eklektycznego stylu we wnętrzu wymaga wyczucia i gustu, aby układ wnętrza nie stał się chaotyczny i bez przemyślenia. Pomieszczenie jest spójne i przemyślane. Jego stylem przewodnim jest estetyka skandynawska. Królują tu naturalne materiały, jasne barwy i dużo naturalnego światła. Zaś stylem dopełniającym jest styl industrialny. Zauważalny jest w detalach, takich jak cegła na ścianie TV. We wnętrzu „przemycony” został także styl glamour, mianowicie marmur w kuchni, czy wiszące lampy oraz wyjątkowa armatura kuchenna.
skandynawska-kuchnia-otwarta-na-salon (3)

Jasne wnętrze

(Eklektyczna kuchnia otwarta na salon)

Przestrzeń, światło, zestawienie mebli i dodatków tworzą doskonałe wnętrze. W pomieszczeniu dominuje wszechobecna biel. To właśnie jednolita kolorystyka sprawia, że tak odległe od siebie stylistyki jak styl skandynawski, industrialny oraz glamour tworzą spójną, harmonijną całość. Jeśli każdy z elementów zachowałby charakterystyczną dla siebie paletę barw, to te wnętrze mogłoby sprawiać wrażenie chaotycznego. Nie ma tu ekspresji kolorów, ponieważ wnętrze ma przyciągać kształtami. To faktury we wnętrzu dają mu charakterystycznej głębi. Przestrzeń nie jest przytłoczona przez nadmiar dekoracji.
skandynawska-kuchnia-otwarta-na-salon (4)

Część wypoczynkowa

(Eklektyczna kuchnia otwarta na salon)

Salon połączony z kuchnią to idealne rozwiązanie do małych mieszkań w bloku. Dzięki niemu oszczędzamy znaczną ilość przestrzeni. Każdy element jest doskonale dopasowany, a jego wybór dokładnie przemyślany. Część wypoczynkową stanowi narożnik wraz z zestawem stolików kawowych. Rozkładany narożnik to świetne rozwiązanie, gdy nie mamy dodatkowo wydzielonego miejsca dla gości w mieszkaniu, a chcemy przenocować znajomych lub rodzinę. Część wypoczynkowa to centrum życia rodzinnego, doskonałe miejsce do spotkań, rozmów, relaksu czy oglądania seansu filmowego. Wystrój wnętrza zachwyci nawet najbardziej wymagających zwolenników stylu eklektycznego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.