Jasna kuchnia ze szprosami

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Zabudowa kuchenna

(Jasna kuchnia ze szprosami)

Wyposażenie meblowe do pomieszczenia kuchennego trzeba dobierać ze szczególną uwagą. Szafki kuchenne oraz sprzęt AGD warto umieścić przy ścianach tak, aby maksymalnie zwiększyć przestrzeń nadającą się do użytku. W jasnych kuchniach ze szprosami najlepiej prezentują się meble utrzymane w jednolitych, białych tonacjach kolorystycznych. Nieco ciemniejsza obudowa kuchenki gazowej znakomicie kontrastuje z kolorystyką pozostałych elementów wyposażenia.

Zlew przy oknie

(Jasna kuchnia ze szprosami)

Zlew w jasnej kuchni najlepiej prezentuje się przy oknie. Umieszczona tam umywalka razem z baterią kranową świetnie wypełnia przestrzeń pod parapetem. Dzięki takiemu usytuowaniu tego elementu wyposażenia pomieszczenia kuchennego możesz na bieżąco obserwować to, co dzieje się za oknem podczas mycia naczyń. Jako element ozdobny można potraktować doniczkę z kwiatami bądź ziołami położoną przy samej szybie. Pod zlewem znajduje się miejsce na kosz na śmieci.

Lodówka w zabudowie

(Jasna kuchnia ze szprosami)

Właściwie zaaranżowana przestrzeń kuchenna nie powinna wyglądać na zagraconą. Dlatego przy urządzaniu kuchni warto postawić na meble oraz urządzenia AGD nadające się do zabudowy ściennej. Duża, przestronna lodówka mieści wiele artykułów żywnościowych. Ona sama jednak nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Ciemniejsza kolorystyka obudowy urządzenia sprawia, że można je bez trudu zlokalizować pośród innych, znajdujących się w kuchni mebli oraz urządzeń. Duży, funkcjonalny uchwyt zwiększa wygodę korzystania z lodówki.

Wizualizacje
Jasna kuchnia ze szprosami

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Jasna kuchnia ze szprosami

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera