Aranżacja małej kuchni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt kuchni (3)

Zabudowa kuchenna

(Aranżacja małej kuchni)

Wyposażenie meblowe do pomieszczenia kuchennego trzeba dobierać ze szczególną uwagą. Szafki kuchenne oraz sprzęt AGD warto umieścić przy ścianach tak, aby maksymalnie zwiększyć przestrzeń nadającą się do użytku. W jasnych kuchniach ze szprosami najlepiej prezentują się meble utrzymane w jednolitych, białych tonacjach kolorystycznych. Nieco ciemniejsza obudowa kuchenki gazowej znakomicie kontrastuje z kolorystyką pozostałych elementów wyposażenia.
projekt kuchni (1)

Zlew przy oknie

(Aranżacja małej kuchni)

Zlew w jasnej kuchni najlepiej prezentuje się przy oknie. Umieszczona tam umywalka razem z baterią kranową świetnie wypełnia przestrzeń pod parapetem. Dzięki takiemu usytuowaniu tego elementu wyposażenia pomieszczenia kuchennego możesz na bieżąco obserwować to, co dzieje się za oknem podczas mycia naczyń. Jako element ozdobny można potraktować doniczkę z kwiatami bądź ziołami położoną przy samej szybie. Pod zlewem znajduje się miejsce na kosz na śmieci.
projekt kuchni (6)

Lodówka w zabudowie

(Aranżacja małej kuchni)

Właściwie zaaranżowana przestrzeń kuchenna nie powinna wyglądać na zagraconą. Dlatego przy urządzaniu kuchni warto postawić na meble oraz urządzenia AGD nadające się do zabudowy ściennej. Duża, przestronna lodówka mieści wiele artykułów żywnościowych. Ona sama jednak nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Ciemniejsza kolorystyka obudowy urządzenia sprawia, że można je bez trudu zlokalizować pośród innych, znajdujących się w kuchni mebli oraz urządzeń. Duży, funkcjonalny uchwyt zwiększa wygodę korzystania z lodówki.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.