Jasny salon z aneksem kuchennym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
jasny-salon-z-aneksem-kuchennym (5)

Jadalnia

(Jasny salon z aneksem kuchennym)

Projekt przedstawia salon połączony z kuchnią, gdzie króluje biel w połączeniu z jasnym drewnem oraz pudrowym różem. Delikatny róż to akcent kolorystyczny obecny w postaci krzeseł w jadalni oraz kanapy. Część jadalnianą stanowi okrągły stół, który nie zajmuje wiele miejsca wraz z czterema wygodnymi krzesłami. Jadalnia w umowny sposób oddziela kuchnię od salonu, stanowi swego rodzaju łącznik między tymi częściami wnętrza. Stół oświetlony jest wiszącymi lampami w kształcie przezroczystych kul. Zapewnia to komfort podczas spożywania posiłków oraz stanowi piękną dekorację wnętrza. Dodatkowo na ścianie zawisł wspaniały plakat, który uatrakcyjnia wygląd pomieszczenia i uprzyjemnia ucztowanie.
jasny-salon-z-aneksem-kuchennym (7)

Motyw marmuru w kuchni

(Jasny salon z aneksem kuchennym)

Kuchnia otwarta na salon powiększa optycznie przestrzeń. Szafki są białe oraz w kolorze jasnego drewna, stanowią tło dla reszty wnętrza. Zastosowanie bieli w kuchni nadaje jej wrażenie czystości, a nawet sterylności. Punktem dekoracyjnym części kuchennej jest przestrzeń między szafkami górnymi a blatem roboczym. Posiada ona motyw marmuru, który dodaje wnętrzu elegancji. Odpowiednia ilość szafek i szuflad zapewni dużo miejsca do przechowywania. Na całej podłodze we wnętrzu łącznie z kuchnią wykorzystano panele podłogowe. Laminacja paneli zapewni ich większą trwałość. W kuchni znajduje się zlewozmywak granitowy. Tego typu zlewozmywak to piękny kamienny design oraz wysoka odporność na wysokie i niskie temperatury, a także uszkodzenia mechaniczne.
jasny-salon-z-aneksem-kuchennym (3)

Salon

(Jasny salon z aneksem kuchennym)

W części wypoczynkowej nie mogło zabraknąć sofy. Mebel posiada plamoodporną tkaninę oraz specjalnie skonstruowaną podstawkę, na której można śmiało postawić kubek ulubionej herbaty czy odłożyć książkę. Sofie towarzyszą metalowe stoliki kawowe, które podkreślają urok salonu. Pod podwieszanym telewizorem zamontowana została szafka, w której można schować nieestetycznie wyglądające kable, czy opakowania do gier. Z kolei zewnętrzna część szafy może być wspaniałym miejscem na książki lub po prostu dekoracje i zdjęcia. Wnętrze wymagało też odpowiedniego oświetlenia. Prócz oświetlenia głównego, możemy znaleźć tu lampę podłogową, które tworzy niesamowity klimat oraz kinkiety ścienne. W oknach wspaniale prezentują się żaluzje oraz zasłony zaciemniające, które są jednocześnie bardzo przydatne, np. podczas seansów filmowych, kiedy to nie chcemy by do wnętrza wpadało za dużo światła. Salon wygląda doskonale!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.