Kuchnia w czerni i drewnie styl nowoczesny

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
3

Drewno i czerń

(Kuchnia w czerni i drewnie styl nowoczesny)

Połącznie drewna i czerni daje niesamowicie elegancki efekt. Drewno doskonale ociepla surowe wnętrze, nadaje mu przytulności. Podczas przygotowywania projektu istotne było, by kuchnia posiadała nie tylko piękny wygląd, ale także by była funkcjonalna. Nie brak tu praktycznych rozwiązań. Kuchnia zaaranżowana jest w stylu nowoczesnym, gdzie oprócz minimalizmu króluje komfort użytkowania. Projektanci poświęcili szczególną uwagę na zachowanie zasad ergonomii kuchennej – stosując się do podziału kuchni na strefy robocze: obróbki termicznej, przygotowywania posiłków, zmywania oraz gromadzenia zapasów i naczyń. Kuchnia pozwala na komfortowe korzystanie, dzięki właściwemu rozplanowaniu oraz dobraniu odpowiednich materiałów. Projekt kuchni udowadnia, że design oraz funkcjonalność nie wykluczają się, wręcz idą ze sobą w parze!
5

Płytki gresowe podłogowe

(Kuchnia w czerni i drewnie styl nowoczesny)

W kuchni nie mogło zabraknąć płytek gresowych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Tego rodzaju płytki doskonale sprawdzą się w kuchni, ponieważ są wytrzymałe, nie ulegają łatwo uszkodzeniom, czy zarysowaniom. Co ważne charakteryzują się niską nasiąkliwością. Oznacza to, że woda oraz zabrudzenia nie wnikają w głąb płytek, co sprawia, że podłoga jest łatwa do czyszczenia. Ponad to, wybór gresu to gwarancja odporności na ścieranie spowodowane użytkowaniem. We wnętrzu dodatki takie jak, np. zegar ścienny są w kolorze czarnym, co idealnie komponuje się z czarną armaturą oraz czarnymi meblami. Przebywanie w tak zaaranżowanej przestrzeni to sama przyjemność!
2

Oświetlenie w kuchni

(Kuchnia w czerni i drewnie styl nowoczesny)

Wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowana kuchni gwarantuje jej odpowiednie oświetlenie. Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów w wyposażeniu kuchni, zapewnia ono efektowną pracę przy przyrządzaniu posiłków. Oprócz oświetlenia ogólnego – w postaci reflektorów na suficie – zapewniliśmy tu dodatkowe źródła światła. Listwa LED (paski LED) zapewnia prawidłowe oświetlenie strefy roboczej – blatu roboczego. W kuchni znajduje się półwysep kuchenny gdzie można spożyć posiłek lub wypić poranną kawę. Nad blatem półwyspu również nie mogło zabraknąć właściwego oświetlenia, które stanową tu designerskie srebrne lampy wiszące. Pełnią funkcję praktyczną oraz dekoracyjną. Kuchnia prezentuje się wspaniale!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.