Kuchnia w drewnie i bieli

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Skandynawski design

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Skandynawski klimat jest surowy, bowiem w tym rejonie dnie są niezwykle krótkie i ponure. Jednak Skandynawowie w swoich aranżacjach odwracają bieg rzeczy. Skandynawska aranżacja jest jasna, przytulna i przestronna. Doskonałym przykładem wnętrza w tymże stylu jest nasz projekt kuchni. Króluje tu biel oraz jasne drewno, które niweluje poczucie sterylności pomieszczenia. Styl skandynawski jest obecnie jednym z najbardziej popularnych na całym świecie, zyskał ogrom zwolenników także w Polsce. Uniwersalna aranżacja odpowiada gustom wielu osób – bez względu na wiek, czy płeć. Zatem jest to dobre rozwiązanie aranżacyjne w przypadku wnętrz pod wynajem.
kuchnia-w-drewnie-i-bieli (6)
kuchnia-w-drewnie-i-bieli (1)

Układ w kształcie litery U

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Ergonomię w kuchni zapewnia zasada trójkąta roboczego. Dzięki niej kuchnia staje się wysoce funkcjonalna. Polega ona na odpowiednim umieszczeniu trzech głównych sprzętów kuchennych: płycie grzewczej, lodówce oraz zlewu. Ich właściwe rozmieszczenie ułatwia funkcjonowanie w kuchni. Istotne jest by sprzęty nie były umiejscowione zbyt blisko, ani zbyt daleko siebie: od 120 do 210 cm. Projekt kuchni stworzony jest na kształt litery „U”. Takie rozłożenie zabudowy zapewnia wygodę oraz komfort podczas wykonywania codziennych prac kuchennych.

Oświetlenie kuchni

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Kolejnym ważnym aspektem w skandynawskim wnętrzu jest oświetlenie. Na próżno szukać tu ciemnych zakamarków, z wnętrza wydobywa się jasność oraz przestronność. Prócz światła ogólnego, obecne jest tu oświetlenie blatów roboczych oraz stołu w części jadalnianej. Elementem dekoracyjnym wnętrza jest oświetlenie w formie taśmy LED pod szafkami w kuchni. Nie sposób oderwać wzroku od designerskiego stołu wraz z krzesłami, który nawiązuje stylistyką do lameli na ścianach. Na podłodze znajduje się gres, odporny na zarysowania, zabrudzenia, wahania temperaturowe oraz o niskiej nasiąkliwości. Jest to perfekcyjny wybór do kuchni.
kuchnia-w-drewnie-i-bieli (2)

Wizualizacje
Kuchnia w drewnie i bieli

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Kuchnia w drewnie i bieli

L.p.ProduktNazwa produktu
1Zabudowa meblowaZABUDOWA MEBLOWA KUCHNI
2ZlewozmywakFranke Maris MRG 611 (onyx)
3BateriaOmnires Vita bateria kuchenna stojąca z wyciąganą wylewką czarny mat VI6350BLBL
4StółStół Okrągły Janet Naturalny Jesion Kokoon Design
5KrzesłaKRZESŁO WELUROWE BEZ PODŁOKIETNIKÓW BOLIWIA kolor błękit
6Zasłona oknaRoleta Rzymska szara - Roleta rzymska Padva
7Oświetlenie 1PLAFON LAMPA SUFITOWA VIRTU 500
8Oświetlenie 2Taśma LED pod szafkami wiszącymi i stojącymi
9Oświetlenie 3Lampa nad stołem MAMUN 1 POJEDYNCZA SZKLANA KULA LAMPA WISZĄCA
10PodłogaPłytki 80 cm x 80 cm TORANO WHITE MAT
11Listwa przypodłogowaListwa przypodłogowa STIQ S0810 Biała 80 mm ARBITON - przy podłodze, Listwa ścienna Wallstyl WD2 NMC - przy ścianie
13Płytki ściennePłytki Lastrykowe Terazzo LST/P 013
14FarbaFarba ceramiczna Magnat 5 l, kolory C11 i C30

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zfabryki
tubadzin
sklep tylkokamien
RTV Euro AGD
Łazienka plus
Leroy merlin
kup meble
dwell home
domodes
Dekordia
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Przestrzeń do siedzenia przy kawie
Styl skandynawski
Oświetlenie LED dekoracyjne
WC w zabudowie
Płytki ceramiczne w kuchni
Oświetlenie główne tradycyjne

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera