Kuchnia w drewnie i bieli

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Skandynawski design

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Skandynawski klimat jest surowy, bowiem w tym rejonie dnie są niezwykle krótkie i ponure. Jednak Skandynawowie w swoich aranżacjach odwracają bieg rzeczy. Skandynawska aranżacja jest jasna, przytulna i przestronna. Doskonałym przykładem wnętrza w tymże stylu jest nasz projekt kuchni. Króluje tu biel oraz jasne drewno, które niweluje poczucie sterylności pomieszczenia. Styl skandynawski jest obecnie jednym z najbardziej popularnych na całym świecie, zyskał ogrom zwolenników także w Polsce. Uniwersalna aranżacja odpowiada gustom wielu osób – bez względu na wiek, czy płeć. Zatem jest to dobre rozwiązanie aranżacyjne w przypadku wnętrz pod wynajem.

Układ w kształcie litery U

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Ergonomię w kuchni zapewnia zasada trójkąta roboczego. Dzięki niej kuchnia staje się wysoce funkcjonalna. Polega ona na odpowiednim umieszczeniu trzech głównych sprzętów kuchennych: płycie grzewczej, lodówce oraz zlewu. Ich właściwe rozmieszczenie ułatwia funkcjonowanie w kuchni. Istotne jest by sprzęty nie były umiejscowione zbyt blisko, ani zbyt daleko siebie: od 120 do 210 cm. Projekt kuchni stworzony jest na kształt litery „U”. Takie rozłożenie zabudowy zapewnia wygodę oraz komfort podczas wykonywania codziennych prac kuchennych.

Oświetlenie kuchni

(Kuchnia w drewnie i bieli)

Kolejnym ważnym aspektem w skandynawskim wnętrzu jest oświetlenie. Na próżno szukać tu ciemnych zakamarków, z wnętrza wydobywa się jasność oraz przestronność. Prócz światła ogólnego, obecne jest tu oświetlenie blatów roboczych oraz stołu w części jadalnianej. Elementem dekoracyjnym wnętrza jest oświetlenie w formie taśmy LED pod szafkami w kuchni. Nie sposób oderwać wzroku od designerskiego stołu wraz z krzesłami, który nawiązuje stylistyką do lameli na ścianach. Na podłodze znajduje się gres, odporny na zarysowania, zabrudzenia, wahania temperaturowe oraz o niskiej nasiąkliwości. Jest to perfekcyjny wybór do kuchni.

Wizualizacje
Kuchnia w drewnie i bieli

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Kuchnia w drewnie i bieli

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=233 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zfabryki
tubadzin
sklep tylkokamien
RTV Euro AGD
Łazienka plus
Leroy merlin
kup meble
dwell home
domodes
Dekordia
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera