Kuchnia zamknięta projekt

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Meksykańskie płytki

(Kuchnia zamknięta projekt)

Dekoracyjne płytki z meksykańskim wzorem królują w kuchni! Aby wzór nie przytłaczał całego wnętrza, a jedynie uzupełniał całą aranżację postawiliśmy na płytki gresowe w kolorze czerni i bieli. Intrygujący wzór wręcz sterylnie białej kuchni nadaje wyrazu. Płytka gresowa charakteryzuje się małą nasiąkliwością, jest wytrzymała – nie ulega zarysowaniom czy uszkodzeniom. Cechuje ją także łatwość utrzymania w czystości. Podłoga prezentuje się fantastycznie! Dzięki niej kuchnia zyskała oryginalności. Zaprojektowane wnętrze jest jasne, sprawia wrażenie przestronnego. Biel potęguje wrażenie czystości w kuchni. Pomieszczenie jest estetyczne, funkcjonalne oraz wygodne. Przygotowywanie posiłków w takiej kuchni staje się samą przyjemnością.
kuchnia-zamknieta-projekt3
kuchnia-zamknieta-projekt2

Kuchnia zamknięta

(Kuchnia zamknięta projekt)

Zaletą zamkniętej kuchni jest jej oddzielenie od reprezentacyjnej części domu, czyli salonu. Można dzięki temu swobodnie gotować bez konieczności utrzymywania idealnej czystości, bez obaw przed wzrokiem gości. Kuchnia to miejsce wykonywania codziennych obowiązków zawiązanych z gotowaniem. Zatem ważna jest w niej przede wszystkim funkcjonalność. Dzięki niej wszystkie prace przebiegają sprawniej i bardziej komfortowo. Szafki są głębokie, ale jednocześnie nie ma problemu z wyciągnięciem z nich kuchennych urządzeń, postawionych czy położonych najbardziej z tyłu. Łatwe wykonywanie pracy w kuchni zapewnia zachowanie zasady trójkąta roboczego. Ustawienie trzech podstawowych elementów wyposażenia kuchni: lodówki, zlewozmywaka i piekarnika tworzy trójkąt. Rozwiązanie to gwarantuje ergonomię kuchni.

Komfortowe siedzisko

(Kuchnia zamknięta projekt)

We wnętrzu znajduje się wygodne siedzisko pod oknem. To idealne miejsce na podziwianie panoramy okolicy. Parapet do siedzenia może stać się przestrzenią, gdzie oddamy się ulubionej lekturze, czy posłuchamy muzyki. Siedzisko umiejscowione w okolicy okna sprawia, że kuchnia staje się dużo bardziej przytulna w odbiorze. Oprócz świetnego kącika do odpoczynku jest to także dodatkowe miejsce do przechowywania. Doskonały punkt widokowy przyozdobiony jest poduszkami. Jesteśmy przekonani, że siedzisko stanie się ulubionym miejscem odpoczynku wszystkich domowników.
kuchnia-zamknieta-projekt5

Wizualizacje
Kuchnia zamknięta projekt

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Kuchnia zamknięta projekt

L.p.Nazwa produktu
1ZABUDOWA MEBLOWA stolarz
2ZLEWOZMYWAK FRANKE Malta MLG 611-97 Fragranit+ Onyx
3BATERIA KUCHENNA FRANKE Active Plus Wyciągana wylewka Chrom
4Plafon do łazienki TAHOE II srebrny metalik 2xE27
5Gres Heritage 33,15 x 33,15 cm czarny - KUCHNIA / 8 PACZEK
6Glazura METRO WHITE 10 X 20 EGE SERAMIK - KUCHNIA / 10 PACZEK

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

nowodvorski
franke
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Oświetlenie dedykowane
Podwieszany TV
Przestrzeń do siedzenia przy kawie
Styl skandynawski

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera