Minimalistyczna kuchnia i salon

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Minimalistyczna-kuchnia-i-salon22

Monochromatyczna kuchnia

(Minimalistyczna kuchnia i salon)

Cała aranżacja kuchni podporządkowana jest jednej barwie – szarości, zróżnicowanej jedynie pod względem odcieni i nasycenia. Odcienie szarości podkreślają elegancję i prostotę, ale jednocześnie tworzą atmosferę świeżości. Zastosowanie danej kolorystyki daje możliwość wykorzystania w pełni dostępnego światła, tworząc złudzenie większej przestrzeni. Kluczem do stylowej aranżacji jest odpowiednie zestawienie odcieni, które w efekcie są tłem dla wyrazistych elementów aranżacyjnych przykuwających wzrok. Kuchenny półwysep oraz płytki podłogowe tworzą granicę pomiędzy kuchnią a salonem. Kuchnia zaprojektowana została w sposób funkcjonalny oraz na wysokim poziomie estetycznym. Właściwe oświetlenie, niezbędne sprzęty kuchenne, czy zabudowa meblowa – każdy element idealnie ze sobą współgra.
Minimalistyczna-kuchnia-i-salon13

Część wypoczynkowa

(Minimalistyczna kuchnia i salon)

Po wejściu do wnętrza naszym oczom ukazują się intensywne, wręcz intrygujące czerwone akcenty aranżacji pomieszczenia. Jest nim między innymi fotel EGG o designerskim ciekawym kształcie, dzięki któremu odpowiednio podtrzymuje kręgosłup i głowę podczas odpoczynku. Obok znajduje się rozkładana sofa, która razem ze stolikiem i telewizorem tworzy kącik wypoczynkowy. Funkcjonalne umeblowanie dostosowane do potrzeb domowników, gwarantuje komfortowy odpoczynek. Telewizor znajduje się w odpowiednio dopasowanej odległości oraz wysokości od zestawu wypoczynkowego. Całe wnętrze ociepla deska podłogowa, która stanowi bardzo dobrą izolację akustyczną oraz świetnie trzyma ciepło. Warto też podkreślić, że jest to idealne rozwiązanie dla alergików.
Minimalistyczna-kuchnia-i-salon24

Jadalnia

(Minimalistyczna kuchnia i salon)

Kierując się w głąb wnętrza można zauważyć kolejną strefę pomieszczenia, którą jest jadalnia. Rozkładany stół świetnie prezentuje się wraz z komfortowymi krzesłami LUNA. Taki zestaw sprawia, że każdy posiłek staje się smaczniejszy. Niewątpliwie bardzo ważną rolę we wnętrzu odgrywa oświetlenie. Lampa sufitowa posiada lustrzany klosz, dzięki któremu srebrzyście odbija światło: pełni tu zdecydowanie oprócz funkcji praktycznej – funkcję dekoracyjną. Oryginalne, geometryczne lustro powiększa przestrzeń, pięknie załamuje światło, a interesujący kształt intryguje. Oprawa oświetleniowa umieszczona w suficie świetnie sprawdza się jako oświetlenie główne. Daje nastrojowe światło w salonie łącząc estetyczny i funkcjonalny aspekt oświetlenia, jest nieodzownym elementem minimalistycznego wnętrza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.