Monochromatyczna kuchnia glamour

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Monochromatyczna kuchnia glamour5

Jasna kuchnia

(Monochromatyczna kuchnia glamour)

Kuchnia połączona jest z salonem oraz jadalnią. Z całą pewnością elegancji nadaje jej ponadczasowa biel szafek. Czarne odbijające światło blaty świetnie komponują się z surową i minimalistyczną bielą. Czerń i biel w kuchni to idealne połączenie. Kontrastujące ze sobą kolory dają niesamowity efekt. Wnętrze ociepla jasna, drewniana podłoga. Kombinacja barw zachwyca elegancją oraz wytwornością. Zastosowanie uniwersalnych kolorów to ponadczasowe rozwiązanie, dzięki temu „bezpieczne” – sprawdzi się na lata, pomimo przemijającej mody. Rozsądnym posunięciem jest tu przewaga bieli, co sprawia że pomieszczenie nie wydaje się ciasne i przytłaczające. Aranżując wnętrze kierowaliśmy się zasadą mniej znaczy więcej. Nie oznacza to jednak, że kuchnia musi być nudna. Piękno tkwi w detalach, m.in. w płytkach przypominających białą cegłę.
Monochromatyczna kuchnia glamour3

Wyspa kuchenna

(Monochromatyczna kuchnia glamour)

Dodatkową cenną przestrzeń do pracy w kuchni zapewnia wyspa, przy której można też wypić poranną kawę, czy też spożyć szybki posiłek. Znajduje się ona w centralnej części pomieszczenia i jest swego rodzaju umowną granicą pomiędzy kuchnią a salonem. Umieszczona pośrodku ułatwia przyrządzenie posiłków oraz porządkuje przestrzeń w kuchni. Pojemne szuflady dolne przykryte blatem to dodatkowe miejsce przechowywania. Modna bryła stanowi piękną ozdobę kuchni. Wyspa kuchenna nawiązuje do stylistyki kuchni, jak i sąsiadującego z nią salonu. Posiadanie wolno stojącego elementu w szczególności docenią pasjonaci gotowania.
Monochromatyczna kuchnia glamour1

Jadalnia obok kuchni

(Monochromatyczna kuchnia glamour)

Jadalnia to przestrzeń do spędzania czasu z rodziną, miejsce do spożywania wspólnych posiłków. W jadalni nie może zabraknąć naturalnego światła, dlatego umiejscowiliśmy ją obok okna. Rozkładany stół pozwoli na usadzenie dużej liczby gości w czasie imprezy rodzinnej. W jadalni niezbędne jest odpowiednie oświetlenie. Główne źródło światła znajduje się nad stołem i pada na całą jego powierzchnię. Zestaw – stół i krzesła – perfekcyjnie pasują do reszty otoczenia oraz są niezwykle stabilne i trwałe. Praktyczny stół to często także plac zabaw czy domowe biuro. Stworzyliśmy przestrzeń jadalnianą, która jest nie tylko miejscem praktycznym, ale także estetycznym.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.