Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Jadalnia

(Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią)

Ważnym elementem w każdej jadalni jest stół, szczególnie duży z możliwością rozłożenia. Eleganckie krzesła z czarnymi nogami, swoim delikatnym beżowym kolorem dobrze wpisują się w klimat wnętrza. Wiszące lampy nad stołem nadają lekkości, natomiast odrobinę kontrastu wprowadza delikatny morski odcień na ścianie. Dywan w geometryczne wzory harmonizuje całą aranżację dzięki czemu jest elegancka i zarazem nowoczesna.

Barek

(Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią)

Wyspa w kuchni jest bezsprzecznie bardzo wygodną formą spożywania szybkich posiłków. Wysokie hokery z siedziskiem są komfortowe w użytkowaniu oraz mają możliwość oparcia nogi. Ściana w kuchni w kolorze morskim pięknie komponuje się z krzesłami. Oświetlenie funkcjonalne jest niezwykle istotne, dlatego nad wyspą zaprojektowano szklane kule nawiązujące stylem do lamp w jadalni.

Kuchnia

(Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią)

Kuchnia jest połączeniem bieli i drewna. Ze względu na funkcjonalność tego rozwiązania w kuchni pojawiło się wiele szuflad. Oświetlenie blatu w formie led bardzo pomaga podczas gotowania oświetlając całą przestrzeń roboczą. Beżowe płytki stanowią uzupełnienie całej aranżacji, której główną koncepcją były naturalne kolory z niebieskim akcentem.

Wizualizacje
Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Kuchnia z wyspą i dużą jadalnią

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera