Projekt kuchni i salonu IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-kuchni-i-salonu-ikea (5)

Drewniane blaty

(Projekt kuchni i salonu IKEA)

Salon i kuchnia stanowią wspólną część dzienną. Salon połączony z kuchnią łączy rodzinę. Tak jak do każdej realizacji projektu podeszliśmy i do tego ze szczególną starannością. Istotne jest by podczas tworzenia wymarzonego salonu lub kuchni, wnętrze spełniało wszystkie potrzeby domowników. W kuchni połączonej z salonem dominuje biel, szarości oraz jasne drewno. Można by rzec, iż jest na pierwszy rzut oka wręcz monochromatyczna. W kuchni królują proste i nowoczesne meble. Kuchnię i pokój dzienny oddziela półwysep kuchenny o nietypowej konstrukcji. Jego blat jest przedłużeniem blatu roboczego w kuchni. Wraz z końcem ciągu górnych szafek kuchennych pojawia się otwór w ścianie nad półwyspem. Rozwiązanie to daje niesamowity, niespotykany efekt aranżacyjny!
projekt-kuchni-i-salonu-ikea (6)

Oświetlenie dedykowane

(Projekt kuchni i salonu IKEA)

Podczas tworzenia projektu szczególnie uwzględniliśmy zachowanie zasady trójkąta roboczego w kuchni. Właściwe rozmieszczenie sprzętów w kuchni zapewnia sprawną pracę, a gotowanie staje się czystą przyjemnością. Odpowiednio przygotowana kuchnia do pracy to nie tylko należycie skonstruowana przestrzeń, ale także doskonale zorganizowane oświetlenie wnętrza. W podwieszanym suficie możemy dostrzec tzw. ruchome oczka, a blat roboczy dodatkowo oświetlają listwy led zamontowane pod szafkami górnymi. Obok hokerów znajduje się miejsce na wina, które także jest pięknie oświetlone. Czarne elementy takie jak stołki barowe, armatura kuchenna, czy doniczki dodają kuchni wyrazistości.
projekt-kuchni-i-salonu-ikea (8)

Komplet wypoczynkowy

(Projekt kuchni i salonu IKEA)

Przechodząc w stronę pokoju dziennego fragment ściany w kuchni pokryty jest farbą magnetyczno-tablicową. To miejsce idealnie sprawdzi się na przepisy, notatki, czy po prostu motta życiowe lub motywujące hasła domowników. Dalej znajduje się pokaźnych rozmiarów lustro powiększające wnętrze. Kącik wypoczynkowy stanowi sofa, praktyczny stolik kawowy oraz podwieszany telewizor. Elementem wyróżniającym salon jest zdecydowanie żółty fotel typu uszatek. Do kompletu na szarej sofie znalazły się poduszki w tym samym kolorze. Zabudowa meblowa wokół telewizora wygląda świetnie, a zarazem jest bardzo funkcjonalna. Kwiaty w doniczkach doskonale nawiązują do stylu skandynawskiego. Aranżacja prezentuje się perfekcyjnie!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.