Projekt kuchni otwartej

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-kuchni-otwartej (7)

Wyspa kuchenna

(Projekt kuchni otwartej)

Kuchnia z salonem pomimo że znajdują się w jednym pomieszczeniu pełnią niezależne funkcje. Zaletą tego rozwiązania jest to, że przestrzeń jest większa, a salon i kuchnia mogą być komfortowo użytkowane jednocześnie. Istnieje kilka sposobów na umowne rozdzielenie tych pomieszczeń. Kuchnię od salonu oprócz niewielkiej ściany oddziela inny rodzaj podłogi. Na podłodze w pokoju dziennym znajdują się panele, zaś w kuchni szare płytki gresowe. Wolnostojąca wyspa kuchenna to rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę w tym pomieszczeniu. Odległość między blatem a zlewem i piekarnikiem jest znacznie skrócona. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na piękno pomieszczenia. Wyspa kuchenna zapewnia elegancki wygląd, efekt jest niesamowicie satysfakcjonujący.
projekt-kuchni-otwartej (14)

Komplet wypoczynkowy

(Projekt kuchni otwartej)

Zadbaliśmy o to, aby zestaw wypoczynkowy znajdujący się w salonie był nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale również aby jego walory estetyczne sprzyjały tworzeniu w pomieszczeniu odpowiedniej atmosfery. Aranżacja wprawi domowników i gości w dobre samopoczucie. W skład zestawu wypoczynkowego wchodzą narożnik i fotel, a także zestaw stolików kawowych. Meble wykonane są w tym samym stylu, co zapewnia zachowanie spójnej całościowej aranżacji. Za narożnikiem znajduje się witryna rozciągająca się na połowie ściany. To doskonałe miejsce na książki, pamiątki lub zastawę. W pomieszczeniu dominują szarości oraz biel połączone z eleganckim drewnem. Całe piękno aranżacji tkwi w detalach, mianowicie kształtach, czy materiałach wykonania.
projekt-kuchni-otwartej (31)

Wiatrołap

(Projekt kuchni otwartej)

Wbrew pozorom, przedpokój jest istotną częścią każdego domu. Niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Wygodne siedzisko do zmiany obuwia to nieodzowny element w tej części mieszkania. Konsola z miejscem na klucze sprawdzi się idealnie! Dodatkowo lustro oprócz funkcji dekoracyjnych znacznie powiększa wnętrze. Wrażenie te potęguje użycie w projekcie jasnych barw. Tak zaprojektowany przedpokój z całą pewnością zrobi pozytywne wrażenie na gościach.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.