Projekt kuchni w stylu skandynawskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Kuchnia w kształcie litery U

(Projekt kuchni w stylu skandynawskim)

Dzięki kuchni zaprojektowanej na planie litery U zyskujemy świetną komunikację pomiędzy strefami. Zapewnia swobodę podczas wykonywania codziennych prac i czynności kuchennych. Kuchnia składa się z dwóch równoległych rzędów szafek kuchennych połączonych ze sobą trzecim, prostopadłym, krótszym. Użytkownicy mogą cieszyć się dużą przestrzenią roboczą, a także możliwością korzystania ze wszystkich niezbędnych sprzętów. Umieszczenie kluczowych sprzętów na łuku litery U ze zlewozmywakiem w centralnej części sprawi, że wszystko będzie pod ręką. Układ w kształcie litery „U” świetnie sprawdza się w kuchni połączonej z salonem. Podsumowując, kuchnia w danym układzie to zarówno funkcjonalne rozwiązanie do pracy, jak i też ciekawa aranżację wnętrza.

Półwysep w kuchni

(Projekt kuchni w stylu skandynawskim)

Kuchnię od pozostałych części pomieszczenia oddziela półwysep kuchenny. Półwysep w kuchni daje tyle samo możliwości co samodzielna wyspa, jednak nie zajmuje wiele miejsca. Półwysep często zastępuje stół oraz spełnia rolę dodatkowego blatu roboczego w kuchni. W jego obrębie odbywa się większość czynności związanych z przygotowywaniem posiłków. Kolejnym atutem mebla jest dodatkowe miejsce do przechowywania. Cała kuchnia utrzymana jest w jasnych barwach. Króluje tu biel oraz drewniane blaty i podłoga. Akcent kolorystyczny stanowią tu piękne pastelowe płytki, ułożone na kształt jodełki, pomiędzy szafkami górnymi a dolnymi. Nie mogło zabraknąć tu miejsca na świeże zioła. Kuchnia jest idealnym przykładem wnętrza w stylu skandynawskim.

Heksagonalne dekoracje

(Projekt kuchni w stylu skandynawskim)

Z kuchnią sąsiaduje jadalnia, gdzie w centralnym miejscu znajduje się stół. Rozkładany mebel pomieści większą liczbę osób podczas spotkań rodzinnych lub z przyjaciółmi. Stół jest doskonale oświetlony designerską lampą. Towarzyszą mu wygodne i piękne krzesła. W jadalni wzrok przykuwają heksagonalne dekoracje na intensywnie niebieskiej ścianie. Nie tylko ozdabiają wnętrze, ale także pełnią rolę półek. Dekoracja poprzez swój szczególny kształt, inspirowany naturą wzór zwany potocznie plastrem miodu sprawia, że jadalnia staje się wyjątkowym miejscem. Projekt to idealne miejsce do rodzinnych spotkań, estetyczne oraz funkcjonalne.

Wizualizacje
Projekt kuchni w stylu skandynawskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt kuchni w stylu skandynawskim

L.p.Nazwa produktu
1STÓŁ ROZKŁADANY IKEA BJURSTA 180cm
2Krzesło OSKAR 8243-32
3HOKER IKEA DLAFRED
4Zlewozmywak granitowy PONENTE DELINIA
5Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką CURRY DEANTE
6LAMPA WISZĄCA NAD STOŁEM IONOS
7LAMPA WISZĄCA W CZĘŚCI WYPOCZYNKOWEJ SITIA śr. 48 cm szara INSPIRE
8LAMPA WISZĄCA NAD BAREM-SABINAR biała (96981 - EGLO)
9OPRAWA NATYNKOWA PHILIPS PILLAR BIAŁA
10Oczko ruchome kwadratowe Colours Ares IP20 białe
11ZASŁONY IKEA MAJGULL JASNOSZARE
12ZEGAR METALOWY 70 cm CZARNY LOFT
13PŁYTKI DREWNOPODOBNE TUBĄDZIN MODERN IPE BEIGE 898x223 mm
14FARBA BIAŁA Farba Magnat Ceramic biały 2,5 l

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Ubierz swoje ściany
Tomix
Light online
Leroy merlin
Ikea
Castorama
Allegro
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Ogrzewanie podłogowe
Gotowa szafa do skręcenia
Miejsce do przechowywania
Komfortowa strefa nauki

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera