Funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt kuchni ze spizarnia (5)

Funkcjonalność

(Funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią)

Zaprojektowana na wymiar zabudowa wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki funkcjonalnemu designowi, użytkowanie kuchni jest niezwykle przystępne. Podwieszane półki oraz głębokie szuflady zapewniają nad wyraz przestronną przestrzeń do przechowywania. Umieszczony blisko siebie sprzęt AGD w zabudowie meblowej, pozwolił na wydzielenie oddzielnej strefy do gotowania. Dzięki dobranej kolorystyce jest on integralną częścią spójnej aranżacji. Dwukomorowy zlewozmywak, pozwoli na przystępne mycie naczyń czy produktów spożywczych, a długi blat zapewni przestrzeń na dogodne przyrządzanie posiłków.
projekt kuchni ze spizarnia (1)

Półwysep

(Funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią)

Użytkownicy poszukują rozwiązań nie tylko efektownych, ale wychodzących naprzeciw ich potrzebom. Przedstawiony design respektujące potrzeby i oczekiwania tych najbardziej wymagających. Półwysep kuchenny łączy w sobie wiele funkcji. Zapewnia on przede wszystkim miejsce jadalniane, ale i dodatkowy blat roboczy a wraz pod nim przestrzeń do przechowywania. Rozwiązanie to satysfakcjonuje również wizualnie, dzięki drewnianej aranżacji i komplementującemu oświetleniu.
projekt kuchni ze spizarnia (8)

Spiżarnia

(Funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią)

Spiżarnia to pomieszczenie, które staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach. Jeśli cenisz sobie wygodę, kuchnia ze spiżarnią to propozycja godna rozważenia. Podstawową funkcją spiżarni jest przechowywanie żywności, jednak służyć może również do przechowywania sprzętów kuchennych, by zaoszczędzić znacznie więcej miejsca w samej kuchni. Zamykana spiżarnia, dzięki swojej formie i aranżacji, zapewni przechowywanie w odpowiednich warunkach termicznych oraz ułatwi utrzymanie porządku, a za tym wygodę.
Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.