Projekt nowoczesnej kuchni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-nowoczesnej-kuchni13

Funkcyjne oświetlenie

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Kuchnia jest miejscem, gdzie przygotowujemy potrawy oraz spożywamy wspólne posiłki. Jednym słowem spędzamy dużą część czasu. Codzienne użytkowanie wymusza na wnętrzu nie tylko piękny wystrój, ale także funkcjonalność. W kuchni dominuje kolor czarny, jednak nie mamy tu wrażenia przytłoczenia, czy ciemnego pomieszczenia. Drewno w fantastyczny sposób ociepla wnętrze! Istotną rolę odgrywa tu także oświetlenie. Oprawa wpuszczana w sufit zapewnia światło w całym wnętrzu, zaś oświetlenie LED oraz dedykowane nad stołem w jadalni wyznaczają poszczególne strefy funkcjonalne. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że aranżacja kuchni łączy ze sobą elementy praktyczne i dekoracyjne.Tak zaprojektowana kuchnia jest niepowtarzalnym wnętrzem, które zachwyca nie tylko domowników, ale i gości.
Projekt-nowoczesnej-kuchni4

Kamienne blaty kuchenne

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Blaty w kuchni wykonane są z kamienia – są nie tylko efektowne, ale również mają wiele zalet. Blaty są trwałe, oznacza to, że materiał bez żadnego uszczerbku przetrwa nawet kilkadziesiąt lat! Kamień jest materiałem bardzo twardym, dlatego też wykonane z niego blaty kuchenne będą odporne na zarysowania oraz ścieranie. We wnętrzu znajduje się wyspa kuchenna, która oddziela część jadalnianą od kuchni. Mebel spełnia rolę wygodnego dodatkowego miejsca do pracy – jako blat kuchenny. Może również zastąpić różne meble – stół, czy biurko do pracy. Bez żadnych wątpliwości – jest ozdobą całego pomieszczenia. Funkcjonalność wnętrza to najważniejszy czynnik, którym kierowaliśmy się podczas projektowania, sprawia, że praca w kuchni jest łatwiejsza.
Projekt-nowoczesnej-kuchni10

Część jadalniana

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Umieszczenie jadalni razem z kuchnią i salonem ułatwia serwowanie dań, a także sprzątanie po posiłkach. Właściwie usytuowana i odpowiednio oświetlona jest rodzinnym miejscem biesiadowania. To idealne miejsce do rozmów, przesiadywania przy kawie czy serwowania poczęstunków. Stół wykonany jest z drewnianej płyty w modnym jasnym odcieniu, pasującym do całości aranżacji. Kącik jadalniany tworzą oprócz stołu, także krzesła. Wygodne meble wyróżniają się ciekawym wyglądem. Oparcie i miękkie siedzisko pozwalają na komfortowe siedzenie. Dobór wysokiej jakości mebli sprawia, że wnętrze doskonale wygląda i spełnia oczekiwania domowników.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.