Projekt nowoczesnej kuchni

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Funkcyjne oświetlenie

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Kuchnia jest miejscem, gdzie przygotowujemy potrawy oraz spożywamy wspólne posiłki. Jednym słowem spędzamy dużą część czasu. Codzienne użytkowanie wymusza na wnętrzu nie tylko piękny wystrój, ale także funkcjonalność. W kuchni dominuje kolor czarny, jednak nie mamy tu wrażenia przytłoczenia, czy ciemnego pomieszczenia. Drewno w fantastyczny sposób ociepla wnętrze! Istotną rolę odgrywa tu także oświetlenie. Oprawa wpuszczana w sufit zapewnia światło w całym wnętrzu, zaś oświetlenie LED oraz dedykowane nad stołem w jadalni wyznaczają poszczególne strefy funkcjonalne. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że aranżacja kuchni łączy ze sobą elementy praktyczne i dekoracyjne.Tak zaprojektowana kuchnia jest niepowtarzalnym wnętrzem, które zachwyca nie tylko domowników, ale i gości.

Kamienne blaty kuchenne

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Blaty w kuchni wykonane są z kamienia – są nie tylko efektowne, ale również mają wiele zalet. Blaty są trwałe, oznacza to, że materiał bez żadnego uszczerbku przetrwa nawet kilkadziesiąt lat! Kamień jest materiałem bardzo twardym, dlatego też wykonane z niego blaty kuchenne będą odporne na zarysowania oraz ścieranie. We wnętrzu znajduje się wyspa kuchenna, która oddziela część jadalnianą od kuchni. Mebel spełnia rolę wygodnego dodatkowego miejsca do pracy – jako blat kuchenny. Może również zastąpić różne meble – stół, czy biurko do pracy. Bez żadnych wątpliwości – jest ozdobą całego pomieszczenia. Funkcjonalność wnętrza to najważniejszy czynnik, którym kierowaliśmy się podczas projektowania, sprawia, że praca w kuchni jest łatwiejsza.

Część jadalniana

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Umieszczenie jadalni razem z kuchnią i salonem ułatwia serwowanie dań, a także sprzątanie po posiłkach. Właściwie usytuowana i odpowiednio oświetlona jest rodzinnym miejscem biesiadowania. To idealne miejsce do rozmów, przesiadywania przy kawie czy serwowania poczęstunków. Stół wykonany jest z drewnianej płyty w modnym jasnym odcieniu, pasującym do całości aranżacji. Kącik jadalniany tworzą oprócz stołu, także krzesła. Wygodne meble wyróżniają się ciekawym wyglądem. Oparcie i miękkie siedzisko pozwalają na komfortowe siedzenie. Dobór wysokiej jakości mebli sprawia, że wnętrze doskonale wygląda i spełnia oczekiwania domowników.

Wizualizacje
Projekt nowoczesnej kuchni

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt nowoczesnej kuchni

Lp.Nazwa produktu
1STÓŁ Z CZARNYMI NOGAMI I BLATEM DĘBOWYM 140X80CM + 2X40CM
2ZLEW KANON KNG 110-52 FRAGRANIT
3BATERIA KUCHENNA ACTIVE PLUS WYCIĄGANA WYLEWKA FRAGRANIT
4DYWAN NORTHERN LIGHT SMOKE 7021 170X240CM
5OBRAZ 1 100X100CM
6OBRAZ 2 100X100CM
7ZASŁONY IKEA MAJGULL SZARE
8STOJAK NA DONICĘ DESIGN CIBELE 45CM CZARNY
9LAMPA PODŁOGOWA LA FORMA UZAGI 50x157cm
10OPRAWA NATYNKOWA CUBE 2,KOLOR CZARNY
11LAMPA WISZĄCA NAS STOŁEM TRIO P0311
12OPRAWA NATYNKOWA BARLO I KOLOR BIAŁY
13OPRAWA WPUSZCZANA W SUFIT DALLA IP20 CZARNA GX5.3 KANLUX
14PŁYTKI PODŁOGOWE PRZEDPOKÓJ I ANEKS KUCHENNY TARANTO GRAFIT GRES / 12paczek
15FARBA MAGNAT CERAMIC BIAŁY 2,5 L

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

wonder
Paradyz
maxlight
magnatfarby
Leroy merlin
Kaspa
Ikea
franke
dobra sztuka
Czerwona maszyna
carpetsandmore
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Odpływ liniowy
Kuchnia otwarta
Drewniana podłoga
LED przy krawędziach sufitu

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera