Projekt nowoczesnej kuchni

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wysoka zabudowa

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Meble kuchenne w stylu nowoczesnym cechuje prosta forma i funkcjonalność, zatem idealnym wyborem jest wysoka, jednolita zabudowa wyposażona w przestronne szafki i szuflady oraz nowoczesny sprzęt AGD. Taka zabudowa to odpowiedź na potrzebę kompleksowego zagospodarowania przestrzeni. Funkcjonalny design zaprojektowanej na wymiar kuchni dopełnia niezwykle eleganckie matowe wykończenie w odcieniu głębokiego granatu. Niestandardowa estetyka sprzętu AGD koreluje z uchwytami meblowymi nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego szyku.

Naturalne materiały

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Przy projektowaniu przestrzeni w stylu nowoczesnym, zastawanie modernistycznych elementów z naturalnymi materiałami pozwoli uniknąć nazbyt zimnego efektu końcowego. Zaproponowane przez nas panele podłogowe wraz z blatem i obudową podwieszanych szafek dodają wyrafinowanej aranżacji ciepłego klimatu. Zaproponowane zestawienie materiałów zapewniło poczucie komfortu w tej niezwykle szykownej kuchni.

Nowoczesny styl

(Projekt nowoczesnej kuchni)

Elementy w stylu nowoczesnym cechuje minimalizm i prosta forma. Brak ozdób, dekoracyjnych uchwytów i artystycznych wykończeń zastępuje funkcjonalność oraz wysoka jakość. Niestandardowy metalowy okap kuchenny nadaje pomieszczeniu surowego wyglądu, doskonale odbija również światło dzienne. Powtarzający się na uchwytach mebli, sprzęcie AGD czy armaturze motyw matowej czerni zapewnił niepodważalnie wyrafinowany klimat.

Wizualizacje
Projekt nowoczesnej kuchni

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt nowoczesnej kuchni

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera