Projekt granatowej kuchni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt nowoczesnej kuchni (2)

Wysoka zabudowa

(Projekt granatowej kuchni)

Meble kuchenne w stylu nowoczesnym cechuje prosta forma i funkcjonalność, zatem idealnym wyborem jest wysoka, jednolita zabudowa wyposażona w przestronne szafki i szuflady oraz nowoczesny sprzęt AGD. Taka zabudowa to odpowiedź na potrzebę kompleksowego zagospodarowania przestrzeni. Funkcjonalny design zaprojektowanej na wymiar kuchni dopełnia niezwykle eleganckie matowe wykończenie w odcieniu głębokiego granatu. Niestandardowa estetyka sprzętu AGD koreluje z uchwytami meblowymi nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego szyku.
Projekt nowoczesnej kuchni (3)

Naturalne materiały

(Projekt granatowej kuchni)

Przy projektowaniu przestrzeni w stylu nowoczesnym, zastawanie modernistycznych elementów z naturalnymi materiałami pozwoli uniknąć nazbyt zimnego efektu końcowego. Zaproponowane przez nas panele podłogowe wraz z blatem i obudową podwieszanych szafek dodają wyrafinowanej aranżacji ciepłego klimatu. Zaproponowane zestawienie materiałów zapewniło poczucie komfortu w tej niezwykle szykownej kuchni.
Projekt nowoczesnej kuchni (1)

Nowoczesny styl

(Projekt granatowej kuchni)

Elementy w stylu nowoczesnym cechuje minimalizm i prosta forma. Brak ozdób, dekoracyjnych uchwytów i artystycznych wykończeń zastępuje funkcjonalność oraz wysoka jakość. Niestandardowy metalowy okap kuchenny nadaje pomieszczeniu surowego wyglądu, doskonale odbija również światło dzienne. Powtarzający się na uchwytach mebli, sprzęcie AGD czy armaturze motyw matowej czerni zapewnił niepodważalnie wyrafinowany klimat.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.