Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem)

Duża wygodna sofa jest nieodłącznym elementem każdego salonu. Butelkowa zieleń narożnika dobrze komponuje się z delikatną kolorystyką pozostałych mebli. W jadalni największą uwagę przykuwa wisząca lampa w złotym kolorze, która pozwala na odpowiednie oświetlenie stołu. Krzesła, które podobnie jak sofa wykonane są z przyjemnego weluru, stanowią uzupełnienie całej aranżacji tworząc odważne i nowoczesne wnętrze.

Kuchnia

(Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem)

Kuchnia z wyspą to obecnie popularny trend. Daje możliwość przygotowania posiłków jak i zjedzenia szybkiego śniadania przed pracą. Wiszące lampy nad blatem powodują, że podczas gotowania mamy dobrze oświetlony blat, co składa się na komfort pracy. Piekarnik w wysokiej zabudowie umieszczony na wysokości wzroku zapewnia wygodę użytkowania oraz minimalistyczny design. Białe fronty w połączeniu ze złotymi uchwytami prezentują się ponadczasowo i tworzą spójną całość z pozostałą częścią wnętrza.

Ścianka medialna

(Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem)

Dopełnieniem projektu jest ścianka medialna. Roślinny motyw na tapecie świetnie uzupełnia się z kolorowymi meblami. Dzięki swej prostocie równoważy całą aranżację i wprowadza nieco harmonii, kolorystycznie nawiązując do zabudowy kuchni. Podwieszana szafka rtv dodaje lekkości a przeszklone szafki pozwalają wyeksponować ulubioną zastawę. Podświetlenie led sprawia, że wnętrze jest nowoczesne i niezwykle funkcjonalne.

Wizualizacje
Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Kuchnia z wyspą i kolorowym salonem

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera