Skandynawska kuchnia z salonem IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
skandynawska-kuchnia-z-salonem-ikea (1)

Funkcjonalna kuchnia

(Skandynawska kuchnia z salonem IKEA)

Kuchnia w stylu skandynawskim jest jasna, minimalistyczna. Wnętrze jest przyjemne, przytulne, a jego prostota zachwyca. Stonowane kolory, proste meble i ciekawe dodatki – to w skrócie styl skandynawski. Aranżacja kuchni skandynawskiej jaką prezentujemy jest biała, wręcz monochromatyczna, ale to właśnie sprawia, że jest klasyczna i piękna. Blaty kuchenne są doskonale oświetlone, co znacznie ułatwi pracę w kuchni. Sprzęty takie jak np. lodówka, czy zmywarka występują w zabudowie meblowej, co daje silniejsze wrażenie niesamowicie estetycznego wnętrza. Biała kuchni stanowi tło dla dalszej części pomieszczenia.
skandynawska-kuchnia-z-salonem-ikea (6)

Część jadalniana

(Skandynawska kuchnia z salonem IKEA)

W kuchni oraz w salonie znajduje się jadalnia. Część jadalnianą stanowi stół wraz z kompletem krzeseł. To doskonałe miejsce na wspólne spożywanie posiłków wraz z rodziną i przyjaciółmi. Drewno i biel to znak rozpoznawczy stylu skandynawskiego. Umiejscowienie mebli było doskonale przemyślane. Stół stoi blisko okna by go dodatkowo doświetlać oraz uprzyjemnić posiłek miłym widokiem zza okna. Ważnym oraz często pojawiającym się elementem w kuchni jest zegar ścienny. To piękna i praktyczna ozdoba wnętrza. Kuchnię od salonu oddzielają wspaniałe szklane drzwi! Aż zapierają dech! Drzwi dają wyjątkowy efekt ogromnej przestrzeni.
skandynawska-kuchnia-z-salonem-ikea (7)

Komplet wypoczynkowy w kształcie litery L

(Skandynawska kuchnia z salonem IKEA)

W centralnej części salonu umiejscowiony został narożnik wraz z fotelem i podnóżkiem oraz prosty stolik kawowy. Narożnik posiada funkcję spania, co jest dobrą opcją, gdy nie posiadamy w mieszkaniu dodatkowego pokoju dla gości, których chcemy przenocować. Witryna obok kompletu wypoczynkowego pomieści naprawdę dużą ilość książek! Pastelowe dodatki w postaci poduszek, czy wazonu dopełniają aranżacji. Warto zwrócić także uwagę na fakt, iż styl obu wnętrz utrzymany jest w tej samej stylistyce, co jest niezwykle ważne. Ten sam styl w całym mieszkaniu pięknie je spaja w jedną całość.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.