Wystrój kuchni w stylu skandynawskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Biel i drewno w skandynawskim wnętrzu

(Wystrój kuchni w stylu skandynawskim)

Bazą kolorystyczną wnętrza kuchni są jasne, neutralne kolory, mianowicie biel oraz drewno. Zastosowanie tych kolorów sprawiło, iż kuchnia wydaje się być znacznie jaśniejsza oraz przestronniejsza. Sterylność bieli ociepla tu drewno. Szczególnie pięknie prezentują się szafki górne, które łączy – z blatem oraz przestrzenią między nimi – materiał wykonania, stanowiąc idealną całość. W kuchni skandynawskiej najważniejszy jest kompromis pomiędzy praktycznością a estetyką wnętrza. Na podłodze znajdują się panele winylowe, które dzięki swojej zabezpieczającej powłoce wierzchniej zapewniają trwałość.

Oświetlenie blatu roboczego

(Wystrój kuchni w stylu skandynawskim)

Skandynawskie wnętrze wymaga dużo światła. W naszym projekcie kuchni nie mogło go zabraknąć! W kuchni znajduje się oświetlenie montowane na suficie w centralnym punkcie wnętrza. Jednak sama lampa sufitowa nie wystarczy by komfortowo przygotowywać posiłki. Ze względu na to, iż blat roboczy jest jedną z najważniejszych stref użytkowania w kuchni, jest należycie oświetlone oprawą LED. Dzięki temu rozwiązaniu światło pada w sposób równomierny na cały blat. Dodatkowo tego typu oświetlenie jest energooszczędne. Dekorację kuchni stanowią tu doniczki z ziołami, które pięknie prezentują się, są przydatne podczas gotowania, a także nawiązują do bliskości z naturą – tak istotnej w stylu skandynawskim

Funkcjonalne meble

(Wystrój kuchni w stylu skandynawskim)

W kuchni w stylu skandynawskim liczy się funkcjonalność. Niezmiernie ważne są tu estetyczność oraz prostota wykonania. Meble posiadają białe, gładkie fronty. Ich rozmieszczenie jest tak skonstruowane, aby kuchnia była wygodnym miejscem do przygotowywania posiłków. Zabudowa meblowa sięga sufitu, co sprawia że jest bardzo pojemna. Kuchnia jest pomieszczeniem zamkniętym. Gwarantuje to możliwość spokojnego gotowania, bez domowego gwaru. Dzięki kuchni tego typu, zapachy przygotowywanych potraw nie rozchodzą się po całym domu lub mieszkaniu. Projekt kuchni udowadnia, iż piękno tkwi w prostocie!

Wizualizacje
Wystrój kuchni w stylu skandynawskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Wystrój kuchni w stylu skandynawskim

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=148 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

quick-step
Leroy merlin
Ikea
desenio
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera