Zamknięta kuchnia w stylu skandynawskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Zamknieta-kuchnia-w-stylu-skandynawskim4

Część jadalnia

(Zamknięta kuchnia w stylu skandynawskim)

Styl skandynawski doskonale sprawdza się zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach. Cechuje go przestronne, pełne światła wnętrze. Postawiliśmy na jasną, stonowaną kolorystykę, proste formy, naturalne materiały i praktyczne rozwiązania. Kuchnia połączona jest z jadalnią, która pięknie współgra ze skandynawską stylistyką wnętrza. Część jadalniana to drewniany stół wraz z wygodnymi białymi krzesłami. Nad nim zawisły półki na świeże zioła. Zaś obok fragment ściany został wykończony farbą tablicową. Tak powstało idealne miejsce do tworzenia notatek, ważnych zadań, czy ulubionego motta. Zestaw – stół i krzesła – znajduje się w pobliżu okna, co zapewnia dużą ilość naturalnych promieni słonecznych.
Zamknieta-kuchnia-w-stylu-skandynawskim5

Meksykańskie płytki

(Zamknięta kuchnia w stylu skandynawskim)

Istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza stała się podłoga. Wybraliśmy płytki gresowe z motywem meksykańskim. Czarno – biały kolor współgra z całością wnętrza. Gres to idealne rozwiązanie do kuchni, gdzie jest dużo wilgoci oraz istnieje duże ryzyko upadku różnych narzędzi kuchennych. Płytki są niezwykle trwałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Gres jest mało podatny na ścieranie, uderzenia oraz ma wysoką odporność na wodę. W całej aranżacji ważna jest funkcjonalność wnętrza – każdy element jest piękny, ale jednocześnie praktyczny. Liczy się tu wysoka jakość materiałów, które posłużą przez wiele lat.
Zamknieta-kuchnia-w-stylu-skandynawskim2

Elementy drewniane

(Zamknięta kuchnia w stylu skandynawskim)

Kolorem, który króluje w tym wnętrzu, jest biel i czerń. Bazą aranżacji są jasne kolory i naturalne materiały. Aby kuchnia sprawiała wrażenie bardziej przytulnej i ciepłej nie mogło zabraknąć tu drewna. Styl skandynawski wyraża ogromną miłość do natury. Drewniane meble są proste i minimalistyczne. Niezwykle ważnym elementem we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim jest oświetlenie. W kuchni zapewniliśmy nie tylko oświetlenie ogólne, ale także różnych wybranych miejsc – stref roboczych, takich jak blat roboczy, czy zlewozmywak. Do oświetlenia stołu kuchennego wykorzystaliśmy lampy wiszące centralnie nad stołem. Dobór odpowiednich lamp sprawia, że światło nie oślepia siedzących przy stole. Cała aranżacja kuchni jest lekka, świeża oraz potęguje wrażenie czystości.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.